Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Serwis

Od 1 lipca 2020r istnieje możliwość zastosowania preferencyjnej stawki VAT w wysokości 8% dla usługi naprawy i konserwacji wyrobów medycznych, jeśli klient przedstawi odpowiednie dokumenty (tj. Deklaracja zgodności potwierdzająca iż urządzenie jest wyrobem medycznym lub kopia wpisu do URPL).

 

Przeglądy techniczne i naprawa sprzętu medycznego wyprodukowanego przez PHU Technomex Sp. z o.o., Cosmogamma (Emildue), Mettler Elektronics, Biodex, EasytechNoraxon, BTE, Zebris, BTS Bioengineering, Rimec oraz innych producentów polskich i zagranicznych. Firma Technomex prowadzi serwis urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych na najwyższym poziomie, o czym świadczą posiadane certyfikaty jakości. 

 

Przeglądy techniczne

Firma Technomex wykonuje przeglądy techniczne urządzeń zgodnie z normą IEC 62353. Przegląd techniczny obejmuje badanie bezpieczeństwa elektrycznego oraz test funkcjonalny urządzenia. Wykonanie przeglądu potwierdzamy odpowiednimi protokołami oraz wpisem do paszportów. W naszej pracy wykorzystujemy certyfikowane przyrządy pomiarowe najwyższej klasy. Przeglądy techniczne, tak jak i naprawy, wykonujemy na terenie całego kraju, przy czym dojazd wliczony jest w cenę przeglądu. W celu zgłoszenia urządzeń do przeglądu należy wypełnić formularz zlecenia przeglądu technicznego aparatów znajdujący się obok.

Na życzenie klienta wykonujemy również przegląd techniczny z konserwacją. W skład takiego przeglądu wchodzi standardowy przegląd techniczny opisany wyżej jak również pełna konserwacja urządzenia - czyszczenie i smarowanie części mechanicznych, wymiana wadliwych elementów, aktualizacja oprogramowania oraz inne prace konserwacyjne w zależności od typu urządzenia.

 

Naprawy gwarancyjne

Gwarancją objęte są usterki spowodowane wadliwymi częściami lub defektami produkcyjnymi. Wskazane jest dostarczanie sprzętu wraz z kompletnym wyposażeniem (m.in. przewód zasilający, komplet przewodów, wszystkie należące do wyposażeni urządzenia elektrody). W przypadku napraw gwarancyjnych dostarczanie sprzętu odbywa się na koszt PHU Technomex.

 

Naprawy pogwarancyjne

Prosimy o kontakt z pracownikiem działu serwisu w celu ustalenia terminu przyjazdu serwisu. W przypadku aparatów, które można przesłać Klient dostarcza sprzęt w dowolny sposób na swój koszt. Przed dokonaniem naprawy klient informowany jest o przewidywanym koszcie.


W przypadku przeglądów technicznych i napraw, prosimy o wypełnienie formularzy dostępnych po prawej stronie.


Wysyłki towarów

UWAGA: Prosimy o przesłanie aparatu za pośrednictwem firmy DHL, z którą mamy podpisaną umowę. Informacje dotyczące danych teleadresowych najbliższego oddziału znajdziecie Państwo na stronie www.dhl.com.pl. Podczas kontaktu z kurierem prosimy o podanie naszego numeru klienta (umowy): 1206507

 

W celu zamówienia kuriera DHL na koszt Technomex Sp. z o. o. prosimy o skorzystanie z poniższego linku:  KLIKNIJ

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP