Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna"

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 21.999.036
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 52.00 zł
Cena netto: 49.52 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350


Medycyna Fizykalna
prof. J. Wiesław Kochański i dr Maciej Kochański
 

Firma Technomex we współpracy z prof. J. Wiesławem Kochańskim i dr Maciejem Kochańskim, ma zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą książkę pt. "Medycyna Fizykalna".

Ciągle istnieje zbyt mało podręczników i książek dotyczących zagadnień związanych z fizykoterapią, balneologią i klimatologią. Mimo, że wykorzystanie tej formy terapii powinno stanowić stały element terapii wspomagającej klasyczną metodę leczenia. Wiele z arsenału podręczników poruszających ten temat jest albo opracowana w formie wybranych zagadnień, albo opracowana w sposób cząstkowy. W medycynie fizykalnej tak jak w innych dyscyplinach medycznych dokonuje się postęp zarówno w stosowaniu metod jak i w opracowaniu wskazań i przeciwwskazań.

Medycyna fizykalna autorstwa prof. J. Wiesława Kochańskiego i dr Macieja Kochańskiego jest podręcznikiem, który w rozszerzonej formie obejmuje zagadnienia z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii, klimatoterapii i masażu leczniczego.

W niniejszej książce zostały przedstawione nie tylko opisy stosowanych metod, ale też rodzaje wykonywanych zabiegów ich dawkowanie, wskazania i przeciwwskazanie do ich stosowania, oprócz tego podawane są komentarze i opisy dotyczące biologicznego oddziaływania na organizm poszczególnych zabiegów oraz w niektórych rozdziałach zalecenia BHP stanowiące cenne informacje, które winny być realizowane przez wszystkich stosujących te metody.

Książka stanowi bardzo cenne źródło informacji oraz doskonały podręcznik edukacyjny w zakresie poruszanych zagadnień. Niniejsza publikacja będzie bardzo przydatna w codziennej praktyce każdego lekarza, w tym fizjoterapeuty, konsultantów do spraw rehabilitacji i lecznictwa uzdrowiskowego, a szczególnie przydatna w kształceniu przed jak i podyplomowym studentów fizjoterapii, studentów akademii medycznych oraz akademii wychowania fizycznego oraz lekarzy specjalizujących się z zakresu fizjoterapii, medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, reumatologów, ortopedów i innych.


ISBN: 978-83-920818-3-8
Gliwice 2009, wyd.1
Oprawa: miękka, 596 str.,
Wymiary: 165x235 mm 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna"

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna" został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia