Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna"

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 21.999.036
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 52.00 zł
Cena netto: 49.52 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350


Medycyna Fizykalna
prof. J. Wiesław Kochański i dr Maciej Kochański
 

Firma Technomex we współpracy z prof. J. Wiesławem Kochańskim i dr Maciejem Kochańskim, ma zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą książkę pt. "Medycyna Fizykalna".

Ciągle istnieje zbyt mało podręczników i książek dotyczących zagadnień związanych z fizykoterapią, balneologią i klimatologią. Mimo, że wykorzystanie tej formy terapii powinno stanowić stały element terapii wspomagającej klasyczną metodę leczenia. Wiele z arsenału podręczników poruszających ten temat jest albo opracowana w formie wybranych zagadnień, albo opracowana w sposób cząstkowy. W medycynie fizykalnej tak jak w innych dyscyplinach medycznych dokonuje się postęp zarówno w stosowaniu metod jak i w opracowaniu wskazań i przeciwwskazań.

Medycyna fizykalna autorstwa prof. J. Wiesława Kochańskiego i dr Macieja Kochańskiego jest podręcznikiem, który w rozszerzonej formie obejmuje zagadnienia z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii, klimatoterapii i masażu leczniczego.

W niniejszej książce zostały przedstawione nie tylko opisy stosowanych metod, ale też rodzaje wykonywanych zabiegów ich dawkowanie, wskazania i przeciwwskazanie do ich stosowania, oprócz tego podawane są komentarze i opisy dotyczące biologicznego oddziaływania na organizm poszczególnych zabiegów oraz w niektórych rozdziałach zalecenia BHP stanowiące cenne informacje, które winny być realizowane przez wszystkich stosujących te metody.

Książka stanowi bardzo cenne źródło informacji oraz doskonały podręcznik edukacyjny w zakresie poruszanych zagadnień. Niniejsza publikacja będzie bardzo przydatna w codziennej praktyce każdego lekarza, w tym fizjoterapeuty, konsultantów do spraw rehabilitacji i lecznictwa uzdrowiskowego, a szczególnie przydatna w kształceniu przed jak i podyplomowym studentów fizjoterapii, studentów akademii medycznych oraz akademii wychowania fizycznego oraz lekarzy specjalizujących się z zakresu fizjoterapii, medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, reumatologów, ortopedów i innych.


ISBN: 978-83-920818-3-8
Gliwice 2009, wyd.1
Oprawa: miękka, 596 str.,
Wymiary: 165x235 mm 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna"

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

J. Wiesław Kochański "Medycyna Fizykalna" został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia