Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fluid Power ERG

1 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 16.815.002
Dostępność: produkt dostępny


więcej informacji +48 32 401 0350

PowerERG to narzędzie do treningu funkcjonalnego i przedniego łańcucha mięśniowego, które łączy masę ciała i opór wodny, aby uzyskać trening bez wstrząsów. Regulowany opór wodny pozwala użytkownikowi na zwiększenie oporu w całym zakresie ruchu podczas treningu z maksymalną mocą. Ukierunkowany na tułów, tricepsy, pośladki i mięśnie czworogłowe, Power Erg tworzy masę bezwładnościową, na którą wpływa nie tylko opór wodny, ale także obciążenie własna masa ciała podczas podnoszenia z pozycji przysiadu.

CZYM JEST PowerZone?

Urządzenia PowerZone umożliwiają pracę z wykorzystaniem oporu koncentrycznego, opór ten jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia,  a następnie luźno opuszcza sztangę. 

CZYM JEST KONCENTRYCZNY TRENING Z OPOREM WODNYM?

Urządzenia PowerZoneTM zapewniają tylko opór koncentryczny; opór jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia, a następnie luźno opuszcza sztangę.
Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT). Urządzenia PowerZoneTM mogą zapewnić zarówno pracę w fazie intensywnego wysiłku eksplozywnego, jak i  w trakcie lżejszej, rytmicznej fazie regeneracji. HIIT pomaga budować masę mięśniową i siłę, szybko spalać kalorie w celu zmniejszenia masy ciała, a także wspomaga trening układu sercowo-naczyniowego. HIIT jest efektywny w treningu grupowym, ale  PowerZoneTM przeniósł  trening na najwyższy poziom.

UNIKALNE CECHY URZĄDZENIA ERG:

+ Niezależne ramiona z głowicami przegubowymi umożliwiające ruchy po przekątnej, wahadłowe i chopping.
+ Wspomaga naprzemienne, symetryczne oraz diagonalne ciągi ramion.
+ Działa zarówno na kończynach górnych, jak i dolnych – zwiększenie obciążenia poprzez pokonywanie oporu masy własnego ciała przy ruchu w górę
+ Nadaje się do zastosowań rehabilitacyjnych i sportowych.
+ Natychmiastowy chwyt, brak opóźnień i poślizgu.  Przyłóż moc, poczuj opór.

 

PRZYKŁADY KOMBINACJI RUCHU:
+ Wzorzec wciągania bocznego na nartach – naprzemienny wzorzec pływania –wyprost mięśnia trójgłowego – wzorzec cięcia w dół w płaszczyźnie skośnej.
+ Równoległa  lub rozdzielna pozycja stojąca.
+ Wzorzeć ciągnienia po przekątnej, ruch wahadłowy i wzorzec cięcia w płaszczyźnie skośnej
WIDEO:

Zdobądź środki na zakup

Opinie (1)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fluid Power ERG

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fluid Power ERG został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP