Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Przychodnia

W ostatnich latach fizjoterapia jest jedną z najbardziej dynamicznych dziedzin medycyny. Dzięki m.in. rozwojowi technologicznemu poznajemy wiele nieznanych faktów i mechanizmów funkcjonowania naszego ciała w kontekście jego usprawniania po przebytym urazie lub w przebiegu różnorodnych dysfunkcji. Kontynuując dotychczasową działalność „Centrum Rehabilitacyjne Technomex” w nowej siedzibie dokonujemy symbolicznego przełomu w dziedzinie rehabilitacji. Jako przełom rozumiemy nowoczesne i kompleksowe podejście do całego procesu usprawniania, podejmujące ocenę pacjenta, terapię z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii oraz obiektywną weryfikację prowadzonej rehabilitacji. Jest to standard, który stawia nas w czołówce najlepszych ośrodków w Polsce!


Mamy przyjemność współtworzyć niezwykły ośrodek o niezwykle szerokiej gamie usług medycznych i fizjoterapeutycznych, o wysokim standardzie komfortu i funkcjonalności podporządkowanej oczekiwaniom pacjenta. Centrum Fizjoterapii „Centrum Rehabilitacyjne Technomex” od początku swojego istnienia wyróżnia się kompleksowym i indywidulanym podejściem do potrzeb pacjentów. Od rozpoczęcia naszej działalności kładziemy nacisk na standaryzację procedur i wypracowanie nowoczesnego modelu usprawniania w przebiegu różnych dysfunkcji układu ruchu. Kluczową rolę, jako jeden z nielicznych ośrodków na skalę krajową, przywiązujemy do obiektywizacji prowadzonej przez nas fizjoterapii.

Dzięki zaangażowaniu, wiedzy, profesjonalizmowi lekarzy i fizjoterapeutów systematycznie rozwijamy standard naszych usług oraz potencjał naszego Centrum. W „Centrum Rehabilitacyjne Technomex” zapewniamy Państwu kompleksową ofertę, opartą o najnowocześniejszą wiedzę i standardy realizowane przez zaangażowany i kompetentny zespół fachowców.

 

 

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia