Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Przychodnia

W ostatnich latach fizjoterapia jest jedną z najbardziej dynamicznych dziedzin medycyny. Dzięki m.in. rozwojowi technologicznemu poznajemy wiele nieznanych faktów i mechanizmów funkcjonowania naszego ciała w kontekście jego usprawniania po przebytym urazie lub w przebiegu różnorodnych dysfunkcji. Kontynuując dotychczasową działalność „Fizjofitu” w nowej siedzibie dokonujemy symbolicznego przełomu w dziedzinie rehabilitacji. Jako przełom rozumiemy nowoczesne i kompleksowe podejście do całego procesu usprawniania, podejmujące ocenę pacjenta, terapię z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii oraz obiektywną weryfikację prowadzonej rehabilitacji. Jest to standard, który stawia nas w czołówce najlepszych ośrodków w Polsce!


Mamy przyjemność współtworzyć niezwykły ośrodek o niezwykle szerokiej gamie usług medycznych i fizjoterapeutycznych, o wysokim standardzie komfortu i funkcjonalności podporządkowanej oczekiwaniom pacjenta. Centrum Fizjoterapii „Fizjofit” od początku swojego istnienia wyróżnia się kompleksowym i indywidulanym podejściem do potrzeb pacjentów. Od rozpoczęcia naszej działalności kładziemy nacisk na standaryzację procedur i wypracowanie nowoczesnego modelu usprawniania w przebiegu różnych dysfunkcji układu ruchu. Kluczową rolę, jako jeden z nielicznych ośrodków na skalę krajową, przywiązujemy do obiektywizacji prowadzonej przez nas fizjoterapii.

Dzięki zaangażowaniu, wiedzy, profesjonalizmowi lekarzy i fizjoterapeutów systematycznie rozwijamy standard naszych usług oraz potencjał naszego Centrum. W „Fizjoficie” zapewniamy Państwu kompleksową ofertę, opartą o najnowocześniejszą wiedzę i standardy realizowane przez zaangażowany i kompetentny zespół fachowców.

 

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia