Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Podnośniki

Firma Technomex od wielu lat oferuje podnośniki renomowanej firmy Hoyer. W naszej ofercie posiadamy podnośniki jezdne, szynowe oraz basenowe umożliwiające transport pacjentów w różnych pozycjach (siedzącej, półleżącej lub leżącej).

 

W zależności od modelu podnośnika istnieje możliwość regulacji rozstawu ramion jezdnych, co pozwala wykorzystać podnośnik do podjazdu pod różnorodne urządzenia (łóżko, wanna, itp.) i/lub możliwość regulacji wysokości ramienia.

Sterowanie podnoszeniem odbywa się za pomocą pilota. Kółka jezdne wyposażone są w hamulce zapewniające bezpieczną pracę i przenoszenia pacjenta. Zastosowane zasilanie akumulatorowe zapewnia długą pracę. Doładowywanie akumulatora nie wymaga wymontowania go z urządzenia. W ofercie proponujemy także modele w pełni składane, co umożliwia terapeucie transport podnośnika.

Wszystkie podnośniki charakteryzują się bardzo trwałą konstrukcją. Natomiast systemy podnośników szynowych nadają się szczególnie do montowania w ciasnych i wąskich pomieszczeniach (np. łazienkach i toaletach). Natomiast podnośniki basenowe zaprojektowane zostały w celu ułatwienia korzystania z basenu osobom niepełnosprawnym.


Grupy produktów:

Podnośniki jezdne - podnośniki mobilne ze stałą konstrukcją,
Podnośniki szynowe - podnośniki szynowe zasilane akumulatorowo wraz z urządzeniem do ładowania akumulatora,
Podnośniki basenowe – podnośniki ułatwiające korzystanie z basenu osobom niepełnosprawnym.

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP