Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Podnośniki

Firma Technomex od wielu lat oferuje podnośniki renomowanej firmy Hoyer. W naszej ofercie posiadamy podnośniki jezdne, szynowe oraz basenowe umożliwiające transport pacjentów w różnych pozycjach (siedzącej, półleżącej lub leżącej).

 

W zależności od modelu podnośnika istnieje możliwość regulacji rozstawu ramion jezdnych, co pozwala wykorzystać podnośnik do podjazdu pod różnorodne urządzenia (łóżko, wanna, itp.) i/lub możliwość regulacji wysokości ramienia.

Sterowanie podnoszeniem odbywa się za pomocą pilota. Kółka jezdne wyposażone są w hamulce zapewniające bezpieczną pracę i przenoszenia pacjenta. Zastosowane zasilanie akumulatorowe zapewnia długą pracę. Doładowywanie akumulatora nie wymaga wymontowania go z urządzenia. W ofercie proponujemy także modele w pełni składane, co umożliwia terapeucie transport podnośnika.

Wszystkie podnośniki charakteryzują się bardzo trwałą konstrukcją. Natomiast systemy podnośników szynowych nadają się szczególnie do montowania w ciasnych i wąskich pomieszczeniach (np. łazienkach i toaletach). Natomiast podnośniki basenowe zaprojektowane zostały w celu ułatwienia korzystania z basenu osobom niepełnosprawnym.


Grupy produktów:

Podnośniki jezdne - podnośniki mobilne ze stałą konstrukcją,
Podnośniki szynowe - podnośniki szynowe zasilane akumulatorowo wraz z urządzeniem do ładowania akumulatora,
Podnośniki basenowe – podnośniki ułatwiające korzystanie z basenu osobom niepełnosprawnym.

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia