Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

6D Tape 1m - taśma sześciowymiarowa do łokcia tenisisty i łokcia golfisty

Producent: 6D Action
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 13.811.002
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 120.00 zł
Cena netto: 111.11 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Czym jest łokieć tenisisty? 
Łokieć tenisisty jest stanem, w którym zewnętrzna część łokcia staje się bolesna i delikatna. Łokieć tenisisty jest również znany jako boczne zapalenie nadkłykcia. Łokieć golfisty jest podobnym stanem, który wpływa na wnętrze łokcia. Ból może rozciągać się do tyłu przedramienia. Siła uchwytu może być również słaba. Te powtarzające się kontuzje mogą być spowodowane przez zadania wykonywane w różnych środowiskach pracy. 

Sześciowymiarowa mobilizacja tkanki. 
Uchwyty Taśmy 6D zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikowi zmobilizować tkankę w sześciu wymiarach. Sześć wymiarów znajduje się z przodu, z boku lub z kierunków osi x, y i z, dochodzi do tego obrót wokół każdej osi. Mobilizacja tkanki ma pozytywny wpływ na układ limfatyczny, przepływ krwi, powięź, blizny, mięśnie oraz stawy. Aktywując tkankę w górę i w dół za pomocą uchwytów, pomaga się w przemianie materii oraz przepływie płynu w tkance. 

Produkty 6D Tape są przeznaczone do fizjoterapii, terapii limfatycznej, blizn, powięzi oraz masażu, a także do samodzielnej opieki. 
 
Materiał: 
Podstawowym materiałem taśmy 6D jest unikalna i przyjazna dla skóry taśma kinezjologiczna. Taśma 6D wykonana jest w 98% z bawełny. Podstawowy materiał jest elastyczny. Materiał uchwytu jest nieelastyczny. Materiał, w tym uchwyty, jest oddychający oraz wodoodporny. 
Klej / spoiwo: 
Klej akrylowy jest silny, hipoalergiczny oraz nie zawiera lateksu. 
 
Uwaga 
Przeciwwskazaniami są: ostra infekcja, zakrzepica żył głębokich i nowotwory złośliwe poddawane leczeniu. Należy natychmiast zaprzestać używania taśmy, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy, takie jak świąd lub podrażnienie. Rozciąganie taśmy podczas jej stosowania jest jedną z najczęstszych przyczyn podrażnienia skóry lub innych negatywnych reakcji skórnych. Nie nakładaj na uszkodzoną lub podrażnioną skórę ani na ranę. Nie używaj taśmy do innych celów niż jej zamierzone użycie. Idealny zakres temperatur stosowania taśmy to 20 - 30 ° C / 68 - 86 ° F. Przechowywać w temperaturze 5 - 30 ° C / 41 - 86 ° F; nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Tylko do jednorazowego użytku. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Kolor taśm może różnić się od zdjęcia na opakowaniu. 
 
Pobierz instrukcję dotyczącą zabiegów.
 
Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

6D Tape 1m - taśma sześciowymiarowa do łokcia tenisisty i łokcia golfisty

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

6D Tape 1m - taśma sześciowymiarowa do łokcia tenisisty i łokcia golfisty został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP