Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne

Producent: Technomex
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 00.000.000
Dostępność: produkt dostępny

więcej informacji +48 32 401 0350

Firma PHU Technomex Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z nowoą ofertą profesjonalnych basenów rehabilitacyjnych. Wyposażamy sale ośrodków w modułowe, wolnostojące baseny rehabilitacyjne. Modułowe baseny do hydroterapii i rehabilitacji ze względu na charakter swojej budowy mogą być umieszczone w praktycznie każdej sali, szpitalu, czy też małym centrum rehabilitacji. Ponadto, basen można z łatwością przenosić między pomieszczeniami.

System kamer umożliwia terapeucie obserwację pacjentów podczas wykonywania ćwiczeń oraz ich archiwizację. Baseny wyposażone są w nowoczesne oprogramowanie pozwalające na kontrolę podstawowych parametrów (m.in. temp. wody, sterowanie pompami i oświetleniem, podgląd z kamery), które jest łatwe i przyjemne w obsłudze dla użytkownika. Istnieje możliwość dopasowania basenu pod wymagania klienta.

 

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć ofertę basenów o podwodną bieżnie, umożliwiającą rehabilitację pacjentów z zaburzeniami chodu.

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia