Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne

Producent: Technomex
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 00.000.000
Dostępność: produkt dostępny

więcej informacji +48 32 401 0350

Firma PHU Technomex Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z nowoą ofertą profesjonalnych basenów rehabilitacyjnych. Wyposażamy sale ośrodków w modułowe, wolnostojące baseny rehabilitacyjne. Modułowe baseny do hydroterapii i rehabilitacji ze względu na charakter swojej budowy mogą być umieszczone w praktycznie każdej sali, szpitalu, czy też małym centrum rehabilitacji. Ponadto, basen można z łatwością przenosić między pomieszczeniami.

System kamer umożliwia terapeucie obserwację pacjentów podczas wykonywania ćwiczeń oraz ich archiwizację. Baseny wyposażone są w nowoczesne oprogramowanie pozwalające na kontrolę podstawowych parametrów (m.in. temp. wody, sterowanie pompami i oświetleniem, podgląd z kamery), które jest łatwe i przyjemne w obsłudze dla użytkownika. Istnieje możliwość dopasowania basenu pod wymagania klienta.

 

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć ofertę basenów o podwodną bieżnie, umożliwiającą rehabilitację pacjentów z zaburzeniami chodu.

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Profesjonalne baseny rehabilitacyjne został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia