Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Wings For Life World Run - Poznań 2018

  • Data
20 kwietnia 2018 opublikowane w Nowości

Wings For Life World Run - Poznań 2018 !

Już po raz trzeci ekipa Technomexu startuje w Wings For Life World Run , ktróre odbędą sie 6 maja  2018 w Poznaniu. Jest to doskonała okazaj aby spoktać z nami i wspólnie wesprzęc tą wspaniałą idee .W biegu poza pracownikami będą startować osoby w egzoszkieletach z różnych ośrodków w rehabilitacyjnych w Polsce.

O BIEGU:

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Dzięki temośru spód wszystkich biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej „uciekać” przed goniącą ich metą. Bieg skierowany jest absolutnie do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel. Wspólna idea jednoczy pełen przekrój uczestników: od laików, przez amatorów biegania, po profesjonalnych zawodników. 

 

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY O BIEGU:

  • globalny zasięg (bieg odbywa się równocześnie w kilkudziesięciu lokalizacjach na świecie),
  • unikalny format sportowy (brak założonego dystansu; uczestnicy kończą bieg w momencie, kiedy są wyprzedzeni przez samochód-metę),
  • charytatywny cel (100 % opłat startowych, przeznaczane jest na badania nad urazami rdzenia kręgow

 

Zobacz naszą relacje wideo z zeszłego roku klikając w link.

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP