Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Biodex - Spotkanie użytkowników

  • Data
26 maja 2013 opublikowane w Wydarzenia

Pod koniec maja zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych Klientów, korzystających z systemów Biodex

Technomex to nie tylko sprzedaż, produkcja czy serwis sprzętu do rehabilitacji. Od zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom wsparcie i szkolenia posprzedażowe, oferując możliwość poznania najnowszych rozwiązań oraz ekspertów w dziedzinach, które Ich interesują. Właśnie w myśl tej zasady, w dniu 23 maja zaprosiliśmy do Gliwic użytkowników systemów BIODEX na szkolenie z doświadczonym klinicystą ze Stanów Zjednoczonych - Panem Williamem Gallwayem.

Podczas spotkania poruszone zostały zagadnienia dotyczące wykorzystania systemu Biodex 4 i platformy Biodex Balance SD w rehabilitacji i sporcie. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy obecnymi fizjoterapeutami z czołowych ośrodków rehabilitacyjnych w naszym kraju. Uczestnicy wyrazili zadowolenie z uczestnicwa w spotkaniu, co zaowodowało zaplanowaniem kolejnego takiego spotkania w przyszłym roku. Wszysktich chętnych zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP