Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Biodex - Spotkanie użytkowników

  • Data
26 maja 2013 opublikowane w Wydarzenia

Pod koniec maja zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych Klientów, korzystających z systemów Biodex

Technomex to nie tylko sprzedaż, produkcja czy serwis sprzętu do rehabilitacji. Od zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom wsparcie i szkolenia posprzedażowe, oferując możliwość poznania najnowszych rozwiązań oraz ekspertów w dziedzinach, które Ich interesują. Właśnie w myśl tej zasady, w dniu 23 maja zaprosiliśmy do Gliwic użytkowników systemów BIODEX na szkolenie z doświadczonym klinicystą ze Stanów Zjednoczonych - Panem Williamem Gallwayem.

Podczas spotkania poruszone zostały zagadnienia dotyczące wykorzystania systemu Biodex 4 i platformy Biodex Balance SD w rehabilitacji i sporcie. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy obecnymi fizjoterapeutami z czołowych ośrodków rehabilitacyjnych w naszym kraju. Uczestnicy wyrazili zadowolenie z uczestnicwa w spotkaniu, co zaowodowało zaplanowaniem kolejnego takiego spotkania w przyszłym roku. Wszysktich chętnych zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia