Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Arab Health 2013

  • Data
29 stycznia 2013 opublikowane w Wydarzenia

W dniach 28-31.01.2013 nasza firma brała udział jako wystawca w drugich pod względem wielkości światowych targach sprzętu medycznego. Dzięki czynnemu udziałowi mieliśmy okazje poznać ogólnoświatowe trendy w rozwoju nowoczesnej rehabilitacji.

Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy poznanie ponad stu nowych kontaktów – klientów indywidualnych bardzo zainteresowanych urządzeniami produkowani przez P.H.U Technomex Sp. z o.o.

Nowością jaką mieliśmy przyjemność prezentować po raz pierwszy jest stół do trójpłaszczyznowej trakcji kręgosłupa. Odwiedzający zwracali uwagę na nowe możliwości urządzenia – możliwość korekty leżyska w trzech płaszczyznach oraz solidność wykonania.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowoczesne urządzenia umożliwiające jednoczesne diagnozowanie pacjenta oraz przeprowadzenie go przez cały proces rehabilitacji – platformy stabilometryczne, dynamiczne oraz urządzenia wykorzystujące opór elastyczny. Relacje jednej z telewizji można znaleźć pod następującym adresem: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4SFArWuakk0#t=217s

W dniu 26.01.2013 w miejscowości Abu Dhabi odbyła się konferencja oraz warsztaty poświecone innowacyjnym rozwiązaniom w fizjoterapii.

Konferencja składała się z trzech części: wykłady teoretyczne o nowoczesnych metodach fizjoterapii, oraz dwóch turach warsztatów. W konferencji wzięło udział ponad 50 osób z całej Azji,  specjalistów fizjoterapii, lekarzy oraz trenerów. Warsztaty odbywały się w kameralnych grupach co bardzo docenili uczestnicy  gdyż mieli możliwość przetestowania urządzeń oraz swobodnej rozmowy i wymiany uwag.

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia