Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Zdobądź środki na zakup

Nasza firma od wielu lat pozyskuje fundusze z Unii Europejskiej, zarówno na własną działalność, jak i na inwestycje w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Posiadamy niezbędną dokumentację i wiedzę na temat urządzeń będących w naszej ofercie, dzięki czemu sporządzanie i realizacja wniosku przebiega dużo sprawniej i ułatwia pozyskanie środków. Dla Państwa wygody współpracujemy z firmą, która specjalizuje się w pisaniu wniosków do projektów unijnych i posiada bogate doświadczenie w obsłudze branży medycznej i rehabilitacyjnej. Nasza współpraca zapewnia Państwu najwyższą jakość usług i wysokie prawdopodobieństwo otrzymania środków. Na lata 2014-2020 dysponujemy konkretnym materiałem nt. dostępnych dofinansowań i ich zastosowania w rehabilitacji. Zapraszamy do kontaktu!

 

 


Do płatności ratalnej podchodzimy w sposób wysoce indywidualny, dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Oferujemy zarówno standardowe rozłożenie płatności na równe raty w danym okresie czasu, jak i dokonanie przedpłaty części środków i rozłożenie dalszych płatności na transze bez odsetek. Dzięki obdarzeniu Państwa takim zaufaniem, kupują Państwo sprzęt w pierwotnej cenie, a ryzyko ponosi firma Technomex.


Stale współpracujemy z firmą Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (Grupa Credit Agricole), dzięki czemu oferujemy Państwu finansowanie sprzetu medycznego aż do 84 miesięcy. Wartość netto przedmiotu od 1000 zł, spłata w systemie równomiernym, degresywnym i sezonowym. Brak minimalnego okresu prowadzenia działalności - Klientów rynku medycznego firma EFL finansuje od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Przy czym do okresu 6 miesięcy minimalna wpłata to 20%.

www.efl.pl

Tomasz Grolik - Doradca Finansowy

Tel: 691 480 374

E-mail: tomasz.grolik@efl.com.pl

 

Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu,
pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
KRS: 0000026609, NIP: 897-001-26-57, kapitał zakładowy: 674.112.374,73 zł wpłacony w całości

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i sprzedaży bezpośrednio przez naszych Managerów Regionu oraz doświadczonej kadrze skupionej wokół innowacyjności, badań i rozwoju oraz finansowania inwestycji, jako jedni z pierwszych w kraju informujemy o nowych programach czy kontynuacji tych już istniejących. To od nas wielokrotnie nasi Klienci dowiadywali się o błyskawicznej konieczności składania wniosków m.in. w programach POLKARD czy ASOS.

Wraz z informacją dostają Państwo gotowe propozycje rozwiązań, które już wcześniej zdawały egzamin i były akceptowane przez struktury rządowe. Dzięki temu mogą Państwo w szybkim czasie skompletować niezbędne dokumenty i informację aby wystartować w programie finansowanym ze środków krajowych, regionalnych i innych. Zapraszamy do zapisania się na newsletter i polubienia naszego profilu na Facebooku!. Bądź na bieżąco - skorzystaj z naszej pomocy!

Dowiedz się więcej:

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP