Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Zdobądź środki na zakup

Nasza firma od wielu lat pozyskuje fundusze z Unii Europejskiej, zarówno na własną działalność, jak i na inwestycje w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Posiadamy niezbędną dokumentację i wiedzę na temat urządzeń będących w naszej ofercie, dzięki czemu sporządzanie i realizacja wniosku przebiega dużo sprawniej i ułatwia pozyskanie środków. Dla Państwa wygody współpracujemy z firmą, która specjalizuje się w pisaniu wniosków do projektów unijnych i posiada bogate doświadczenie w obsłudze branży medycznej i rehabilitacyjnej. Nasza współpraca zapewnia Państwu najwyższą jakość usług i wysokie prawdopodobieństwo otrzymania środków. Na lata 2014-2020 dysponujemy konkretnym materiałem nt. dostępnych dofinansowań i ich zastosowania w rehabilitacji. Zapraszamy do kontaktu!

 

 


Do płatności ratalnej podchodzimy w sposób wysoce indywidualny, dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Oferujemy zarówno standardowe rozłożenie płatności na równe raty w danym okresie czasu, jak i dokonanie przedpłaty części środków i rozłożenie dalszych płatności na transze bez odsetek. Dzięki obdarzeniu Państwa takim zaufaniem, kupują Państwo sprzęt w pierwotnej cenie, a ryzyko ponosi firma Technomex.


Stale współpracujemy z firmą Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (Grupa Credit Agricole), dzięki czemu oferujemy Państwu finansowanie sprzetu medycznego aż do 84 miesięcy. Wartość netto przedmiotu od 1000 zł, spłata w systemie równomiernym, degresywnym i sezonowym. Brak minimalnego okresu prowadzenia działalności - Klientów rynku medycznego firma EFL finansuje od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Przy czym do okresu 6 miesięcy minimalna wpłata to 20%.

www.efl.pl

Tomasz Grolik - Doradca Finansowy

Tel: 691 480 374

E-mail: tomasz.grolik@efl.com.pl

 

Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu,
pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
KRS: 0000026609, NIP: 897-001-26-57, kapitał zakładowy: 674.112.374,73 zł wpłacony w całości

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i sprzedaży bezpośrednio przez naszych Managerów Regionu oraz doświadczonej kadrze skupionej wokół innowacyjności, badań i rozwoju oraz finansowania inwestycji, jako jedni z pierwszych w kraju informujemy o nowych programach czy kontynuacji tych już istniejących. To od nas wielokrotnie nasi Klienci dowiadywali się o błyskawicznej konieczności składania wniosków m.in. w programach POLKARD czy ASOS.

Wraz z informacją dostają Państwo gotowe propozycje rozwiązań, które już wcześniej zdawały egzamin i były akceptowane przez struktury rządowe. Dzięki temu mogą Państwo w szybkim czasie skompletować niezbędne dokumenty i informację aby wystartować w programie finansowanym ze środków krajowych, regionalnych i innych. Zapraszamy do zapisania się na newsletter i polubienia naszego profilu na Facebooku!. Bądź na bieżąco - skorzystaj z naszej pomocy!

Dowiedz się więcej:

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia