Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 21.999.054
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 95.00 zł
Cena netto: 90.48 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka - James L. Oschman

Napisana przez dobrze znanego i wysoce poważanego autora tej kompleksowej i ciągle nowej dziedzinie badań. Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka jest idealną lekturą dla wszystkich zainteresowanych terapiami manualnymi i ciągłym wzrostem swej sprawności fizycznej i intelektualnej.

  • Liczba stron: 463
  • Format: 24 cm

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka oferuje ekscytujące, wyjaśniające i praktyczne spostrzeżenia.
  • Poprzez eksploracje dziedzin nauki i codzienne doświadczenia przedstawia sposób zrozumienia natury medycyny energii.
  • W sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia tłumaczy złożone teorie naukowe
  • Łączy abstrakcyjne teorie z ich praktycznym zastosowaniem
  • Opisuje techniczne detale w sposób pozwalający czytelnikom o różnym poziomie doświadczenia na wybór własnego sposobu przyswajania informacji
  • Dla jak najpełniejszego obrazu problematyki podaje literaturę źródłową

Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wydajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, których ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągniecia optymalnej wydajności w każdej dziedzinie życia. By stać się lepszym terapeutą, zawodnikiem czy artystą wymagana jest lepsza kooperacja wewnątrz sięgającej każdej naszej komórki ciała sieci tkanki łącznej – powięzi. Oddziałuje ona na każdą część ciała oraz wszystkie jego systemy.

Opisane w książce poszukiwania bazują na szerokim zakresie źródeł – od fizjologii i biofizyki, do przykładów z rzeczywistości „spontanicznego leczenia”, sportu wyczynowego, sztuk walki i wielu praktyk kontemplacyjnych i duchowych. Książkę tę czyta się jak powieść detektywistyczną. Prezentuje poszlaki, które osobno zdają się nie mieć żadnego sensu, jednak razem tworzą logiczny wzorzec. Dając nową perspektywę i model teoretyczny, książka ta oferuje sposób zastosowania tych konceptów bezpośrednio – w praktyce i teorii. Zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju traum aż do pracy nad zaburzeniami ruchu. Koncepcja ta przedstawia nową mapę nieświadomości, intuicji i spostrzeżeń – tematy wcześniej zbyt trudne lub nieprecyzyjne dla naukowych poszukiwań.


 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia