Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Webinary

To nowa forma szkoleń i warsztatów, dzięki której mamy możliwość dotarcia do wszystkich zainteresowanych nowoczesnym podejściem do rehabilitacji na całym świecie.

Aby wziąć udział w webinarze, należy zarejestrować się klikając na wybrany webinar i uzupełnić podstawowe dane rejestracyjne takie jak:

  • imię i nazwisko
  • login – nazwa przy logowaniu
  • hasło – hasło używane do logowania

Potwierdzenie zarejestrowania się na webinar przychodzi na adres mailowy podany w trakcie rejestracji. Należy zarejestrować się jak najszybciej, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Warto przed rejestracją sprawdzić swój komputer i łącze internetowe, aby mieć pewność, że dysponuje się odpowiednim sprzętem umożliwiającym uczestnictwo w webinarze.

Wystarczy kliknąć na poniższy link: http://www.transmisjeonline.pl/tester/ i uruchomić test jako uczestnik. Program przetestuje komputer i łącze internetowe. Przechodząc wszystkie testy pozytywnie mamy pewność, że w trakcie webinarów nie będzie problemu z odbiorem transmisji.

W trakcie webinarów można zadawać pytania na czacie, oglądac prezentacje, oraz transmisję video.

Zapraszamy serdecznie.

Jeśli mają Państwo jakieś problemy techniczne proszę kierować zapytania na adres mailowy: bts@technomex.plLista zbliżających się webinarów w języku polskim


w najbliższym czasie nie planujemy żadnych webinarów


Archiwum webinarów


Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP