Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Webinary

To nowa forma szkoleń i warsztatów, dzięki której mamy możliwość dotarcia do wszystkich zainteresowanych nowoczesnym podejściem do rehabilitacji na całym świecie.

Aby wziąć udział w webinarze, należy zarejestrować się klikając na wybrany webinar i uzupełnić podstawowe dane rejestracyjne takie jak:

  • imię i nazwisko
  • login – nazwa przy logowaniu
  • hasło – hasło używane do logowania

Potwierdzenie zarejestrowania się na webinar przychodzi na adres mailowy podany w trakcie rejestracji. Należy zarejestrować się jak najszybciej, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Warto przed rejestracją sprawdzić swój komputer i łącze internetowe, aby mieć pewność, że dysponuje się odpowiednim sprzętem umożliwiającym uczestnictwo w webinarze.

Wystarczy kliknąć na poniższy link: http://www.transmisjeonline.pl/tester/ i uruchomić test jako uczestnik. Program przetestuje komputer i łącze internetowe. Przechodząc wszystkie testy pozytywnie mamy pewność, że w trakcie webinarów nie będzie problemu z odbiorem transmisji.

W trakcie webinarów można zadawać pytania na czacie, oglądac prezentacje, oraz transmisję video.

Zapraszamy serdecznie.

Jeśli mają Państwo jakieś problemy techniczne proszę kierować zapytania na adres mailowy: bts@technomex.plLista zbliżających się webinarów w języku polskim


w najbliższym czasie nie planujemy żadnych webinarów


Archiwum webinarów


Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia