Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Vibra 3.0 - nieinwazyjna terapia schorzeń nerwowomięśniowych za pomocą WIBRACJI

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 03.918.001
Dostępność: produkt dostępny

Innowacyjne rozwiązanie do nieinwazyjnego leczenie patologii mięśniowych i nerwowo-mięśniowych.

więcej informacji +48 32 401 0350

Vibra 3.0 to innowacyjne rozwiązanie do nieinwazyjnego leczenia patologii mięśniowych i nerwowo-mięśniowych posiadające certyfikację medyczną E0476 i zgłoszone do opatentowania.

Vibra 3.0 to urządzenie wytwarzające wibracje o wysokiej wartości terapeutycznej w celu wywołania adaptacyjnych odpowiedzi metabolicznych i neurofizjologicznych w strukturach mięśniowych i kostno-stawowych. 

To kompaktowe urządzenie (50 kg) do użytku w klinikach ambulatoryjnych oraz przy projektach badawczych. 

Urządzenie wyposażone jest w innowacyjną technologię jednokomorowej modulacji przepływu z zerową stratą powietrza (Z.A.L - Zero Air Leak technology). Dzięki temu utrzymywane jest natężenie ciśnienia na  zadanym poziomie, niezależnie od liczby wyjść czy zastosowaną w trakcie użytku częstotliwość operacyjną. Pozwala to na spersonalizowane leczenie zgodnie z rzeczywistymi potrzebami terapeutycznymi. Dwa niezależne mikroprocesorowe systemy kontroli monitorują w czasie rzeczywistym precyzję i stabilność częstotliwości emisji - to kluczowy wymóg zarówno przy wskazaniach terapeutycznych, jak i podczas badań naukowych. 

 

Z.A.L - Mniej hałasu, mniej stresu

Technologia Z.A.L. znacząco obniża poziom generowanego hałasu, wpływając korzystnie na środowisko pracy operatora i wyraźnie obniżając poziom stresu u poddawanego leczeniu pacjenta. Akcesoria mające bezpośredni kontakt z ciałem pacjenta są zaprojektowane tak, by ich aplikacja była możliwie jak najdokładniejsza - spełniając potrzeby zarówno personelu, jak i pacjenta.

 

 

 

ZASTOSOWANIE

Zabiegi z VIBRA 3.0 stymulują włókna wrzecionek nerwowo-mięśniowych. Charakteryzują się wysoką skutecznością terapeutyczną oraz brakiem przeciwwskazań. 

Zastosowanie VIBRA 3.0 obniża spastyczne napięcie mięśni wywołane urazem rdzenia, wykorzystując neurofizjologiczny mechanizm na poziomie zarówno kręgosłupa, jak i kory mózgowej.


Dla pacjentów neurologicznych i pediatrycznych

VIBRA 3.0 jest przydatnym urządzeniem w rehabilitacji neurologicznej, gdzie często zmagamy się ze spastycznością mięśni, a także przy terapii pacjentów pediatrycznych z dziecięcym porażeniem mózgowym. 

Zmniejszenie ryzyka upadku 

Przy wykorzystaniu właściwych parametrów stymulacji, zabiegi z VIBRA 3.0 są skuteczną metodą obniżenia ryzyka upadków u osób starszych  („prewencja upadku”), umożliwiając zachowanie stabilności posturalnej, napięcia mięśni i koordynacji. W rezultacie zabiegi te mogą pomóc w poprawie jakości życia osób starszych.


Wsparcie w nierównej walce z Parkinsonem i  Stwardnieniem Zanikowym Bocznym (SLA)

Połączenie zabiegów wraz z odpowiednim programem rehabilitacji przynosi także zaskakujące rezultaty u pacjentów cierpiących na chorobę Parkinsona czy SLA.


Większa wydajność sportowców

VIBRA 3.0 jest w stanie zwiększyć skuteczność wolno i szybkokurczliwych włókien mięśniowych u sportowców, skutkując lepszą wydajnością przy obniżonym zmęczeniu mięśni. Kiedy zabiegi są stosowane w połączeniu z odpowiednim programem treningowym, możliwe jest uzyskanie długotrwałej poprawy. Dzięki możliwości wyboru częstotliwości VIBRA 3.0 wykazuje szczególną skuteczność przy powysiłkowej rekonwalescencji nerwowomięśniowej (zespół opóźnionego bólu mięśniowego)


Celluit i skórka pomarańczowa oraz ...

VIBRA 3.0 wykazuje skuteczność w leczeniu niedoskonałości skórnych, takich jak cellulit i skórka pomarańczowa, przynosząc szybkie i trwałe rezultaty. Urządzenie umożliwia też odtworzenie kształtu i prawidłowej objętości mięśni, a także zmiany struktury twarzy oraz ciała w sposób bezpieczny i nieinwazyjny


DANE TECHNICZNE:

Wymiary: 40 x 40 x 115 cm.
Waga: 50 kg
Oddziaływanie: mechaniczno-dźwiękowe selektywne wibracje z falą kwadratową jednocześnie na wielu wyjściach. Technologia modulacji przepływu z pojedynczą komorą przy zerowej utracie (technologia Z.A.L. - Zero Air Leack).
Częstotliwość: 30-900 Hz -  Natężenie ciśnienia > 600 mbar pp.
Liczba wyjść: 14 - 28 + dedykowane wyjście dla przetwornika ręcznego.

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Vibra 3.0 - nieinwazyjna terapia schorzeń nerwowomięśniowych za pomocą WIBRACJI

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Vibra 3.0 - nieinwazyjna terapia schorzeń nerwowomięśniowych za pomocą WIBRACJI został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP