Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fluid Power UBE

1 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 16.815.001
Dostępność: produkt dostępny

więcej informacji +48 32 401 0350

Power UBE to ergonomiczny ergometr klasy komercyjnej, na którym można prowadzić trening interwałowy o najwyższej intensywności, przedłużone kondycjonowanie aerobowe i dwukierunkową rehabilitację ramion w jednym potężnym pakiecie.Ten element wytrzymałościowy jest zorientowany aerobowo i uzupełnia urządzenia skoncentrowane na sile w PowerZone. Ostateczna moc Power Ube powinna być utrzymywana pomiędzy 50-65. Wszystko poniżej 50 może wydawać się zbyt ciężkie i powodować niepotrzebne obciążenie stawów, podczas gdy prędkość obrotowa powyżej 65 może spowodować, że obciążenie jest zbyt lekkie.

CZYM JEST PowerZone?

Urządzenia PowerZone umożliwiają pracę z wykorzystaniem oporu koncentrycznego, opór ten jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia,  a następnie luźno opuszcza sztangę. 

CZYM JEST KONCENTRYCZNY TRENING Z OPOREM WODNYM?

Urządzenia PowerZoneTM zapewniają tylko opór koncentryczny; opór jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia, a następnie luźno opuszcza sztangę.
Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT). Urządzenia PowerZoneTM mogą zapewnić zarówno pracę w fazie intensywnego wysiłku eksplozywnego, jak i  w trakcie lżejszej, rytmicznej fazie regeneracji. HIIT pomaga budować masę mięśniową i siłę, szybko spalać kalorie w celu zmniejszenia masy ciała, a także wspomaga trening układu sercowo-naczyniowego. HIIT jest efektywny w treningu grupowym, ale  PowerZoneTM przeniósł  trening na najwyższy poziom.

UNIKALNE CECHY URZĄDZENIA UBE:

+ Dzięki niewielkiej powierzchni i szerokim płytom podnóżków użytkownik zyskuje szybki dostęp i całkowitą stabilność.
+ Moc szczytowa jest generowana od podstaw, integrując ruch tułowia użytkownika i górnej części ciała.
+ Dwukierunkowa praca ramion z ergonomicznymi uchwytami zmniejszającymi moment obrotowy nadgarstka.
+ Idealny do celów rehabilitacyjnych umożliwiając balans reciprokalnych grup mięśniowych w zamkniętym łańcuchu.

 

PRZYKŁADY KOMBINACJI RUCHU:
+ tylko ramiona
+ ramiona i barki
+ całe ciało
+ pchanie i ciągnięcie
WIDEO:

Zdobądź środki na zakup

Opinie (1)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fluid Power UBE

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fluid Power UBE został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP