Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fluid Power PRESS

1 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 16.815.005
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 17,750.00 zł
Cena netto: 14,430.89 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Koncentryczne urządzenie do treningu siłowego Power Press jest urządzeniem z oporem wodnym do wykonywania przysiadów. Wspierając ruchy siłowe całego ciała, które angażują większość głównych grup mięśniowych w jednym ruchu, jest to idealny trener ćwiczący kontrolowane podnoszenie w stylu olimpijskim bez ryzyka zranienia, przytłoczenia. Eliminując ekscentryczną fazę podnoszenia, Power Press bezpiecznie wypracowuje wymagania techniczne ćwiczenia, takie jak izolowana prasa militarna, zapewniając mocną formę przy szczytowej mocy.  Piękno opatentowanej przez FDF technologii oporu wodnego Fluid Force oznacza, że po osiągnięciu szczyt swojego ruchu nie ma spadku obciążenia – opór znika aby wspierać trening  dużej intensywności i dużej sile, z ograniczonym czasem regeneracji.

CZYM JEST KONCENTRYCZNY TRENING Z OPOREM WODNYM?

Urządzenia PowerZoneTM zapewniają tylko opór koncentryczny; opór jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia, a następnie luźno opuszcza sztangę.
Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT). Urządzenia PowerZoneTM mogą zapewnić zarówno pracę w fazie intensywnego wysiłku eksplozywnego, jak i  w trakcie lżejszej, rytmicznej fazie regeneracji. HIIT pomaga budować masę mięśniową i siłę, szybko spalać kalorie w celu zmniejszenia masy ciała, a także wspomaga trening układu sercowo-naczyniowego. HIIT jest efektywny w treningu grupowym, ale  PowerZoneTM przeniósł  trening na najwyższy poziom.

UNIKALNE CECHY URZĄDZENIA PRESS:

+ Wzmocnij swoje łańcuchy kinetyczne – to urządzenie pomaga utrzymać kręgosłup w pozycji neutralnej, jednocześnie łącząc przysiady z prasą górną, aby wygenerować ruch mocy całego ciała.
+ W przeciwieństwie do ciężaru swobodnego, Fluid Forceoznacza, że wszelkie słabe punkty lub ograniczenia mięśni w zakresie ruchu sportowca są eliminowane, aby umożliwić trenowanie tak lekko lub ciężko, jak potrzebujesz. Wraz z oporem płynu podczas przyspieszania zwiększasz opór Fluid ForceTM, co sprawia, że użytkownik ma kontrolę nad wykonywaniem ciągłego treningu mocy szczytowej.
+ Odpowiedni do celów rehabilitacyjnych, użytkownicy mogą bezpiecznie ćwiczyć właściwe i wspomagać funkcjonalne układy nerwowo-mięśniowe.
+ Na drodze w dół nie ma oporu. W przeciwieństwie do olimpijskiego podnośnika, który musi posiadać umiejętności techniczne, aby sterować zarówno amplitudą, aby rzucić ciężar nad głowę, jak i jego oporem wodnym,aby pozwolić każdemu bezpiecznie przejść przez ten sam ruch.
+ Idealnie łączy się z Power Erg

 

PRZYKŁADY KOMBINACJI RUCHU:
+ Przysiady lub wypady w przeciwną stronę.
+ Prasa do przysiadów całego ciała lub prasa do wypadów. 
+ Tradycyna prasa górna (militarna).
+ Przysiad w górze lub wypad wstecz – ramiona wyprostowane (naśladowanie treningu w stylu olimpijskim).
 
WIDEO:

Zdobądź środki na zakup

Opinie (1)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fluid Power PRESS

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fluid Power PRESS został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP