Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fluid Power CUBE

1 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 16.815.004
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 17,200.00 zł
Cena netto: 13,983.74 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Power Cube to efektywny przyrząd do treningu funkcjonalnego oraz tylnego łańcucha mięśniowego, angażujący największe i najsilniejsze mięśnie ciała przy dużej objętości treningowej bez ich przeciążania. Podstawą Power CubeTM jest martwy ciąg, co czyni go doskonałym trenerem core i dostępnym dla wszystkich poziomów umiejętności.
Zaprojektowany do treningu procedur podnoszenia, składający się z sekwencji kilku ćwiczeń, Power CubeTM eliminuje słabe mięśniowe lub mechaniczne połączenie tradycyjnego treningu siłowego, aby zapewnić Progressive Concentric Load CycleTM (progresywny koncentryczny cykl obciążenia) ukierunkowany na wybrane mięśnie.

CZYM JEST PowerZone?

Urządzenia PowerZone umożliwiają pracę z wykorzystaniem oporu koncentrycznego, opór ten jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia,  a następnie luźno opuszcza sztangę. 

CZYM JEST KONCENTRYCZNY TRENING Z OPOREM WODNYM?

Urządzenia PowerZoneTM zapewniają tylko opór koncentryczny; opór jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia, a następnie luźno opuszcza sztangę.
Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT). Urządzenia PowerZoneTM mogą zapewnić zarówno pracę w fazie intensywnego wysiłku eksplozywnego, jak i  w trakcie lżejszej, rytmicznej fazie regeneracji. HIIT pomaga budować masę mięśniową i siłę, szybko spalać kalorie w celu zmniejszenia masy ciała, a także wspomaga trening układu sercowo-naczyniowego. HIIT jest efektywny w treningu grupowym, ale  PowerZoneTM przeniósł  trening na najwyższy poziom.

UNIKALNE CECHY URZĄDZENIA CUBE:

+ Łączy ogromny zakres opcji ruchu w jednym urządzeniu.
+ Może służyć jako trener funkcjonalny i siłowy, zapewniający te same korzyści co zestaw kettlebell, ciężarów olimpijskich, bram do przysiadów czy systemów linowych.
+ Działa zarówno na kończyny górne jak i dolne oraz ułatwia wzory funkcjonalne, takie jak ruchy ukośne lub wahadłowe.
+ Nadaje się do zastosowań rehabilitacyjnych i sportowych.
+ Trenuje podnoszenia, które uzupełniają siłę wiosłowania, a także wspiera ruchy w stylu olimpijskim bez umiejętności technicznych oraz ryzyka kontuzji, na przykład podnoszenie wagi ciężkiej z przyspieszeniem w górę bez wsparcia siły jej powrotu w powrotnej drodze.
+ Poziom oporu jest zarządzany w trzech oddzielnych punktach koła pasowego, jak również na dźwigni zbiornika z płynem, zapewniając cztery punkty regulacji.
+ Natychmiastowy chwyt, brak opóźnień i poślizgu. Przyłóż moc, poczuj opór.
 
 

PRZYKŁADY KOMBINACJI RUCHU:
+ Martwy ciąg – górne przyciąganie – wiosłowanie w zgięciu - zgięcia górne .
+ Zgięcia górne – górne przyciąganie – wiosłowanie w zgięciu –martwy ciąg.
+ Ciągnięcie po przekątnej, ruchy wahadłowe dla pracy kończyn górnych i dolnych.
 
WIDEO:

Zdobądź środki na zakup

Opinie (1)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fluid Power CUBE

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fluid Power CUBE został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP