Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fluid Power CLIMB

1 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 16.815.006
Dostępność: produkt dostępny

Cena brutto: 24,150.00 zł
Cena netto: 19,634.15 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Power CLIMB to urządzenie wspinaczkowe z oporem wodnym, wymagające od użytkowników intensywnego treningu z ogromną aktywacją mięśni całego ciała. Oparty na złożonym, wielostawowym ruchu Power Climb zapewnia stabilność tłowie i wymaga integracji pracy kończyny górnej i dolnej. W przeciwieństwie do innych urządzeń wspinaczkowych na rynku, Power Climb utrzymuje środek ciężkości użytkownika w neutralnej pozycji, dzięki czemu kolana i stopy są ustabilizowane, a ciężar przechodzi przez tyłostopie, zwiększając prace mięśni, odciążając stawy. Urządzenia PowerZone umożliwiają pracę z wykorzystaniem oporu koncentrycznego, opór ten jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia,  a następnie luźno opuszcza sztangę. 

CZYM JEST KONCENTRYCZNY TRENING Z OPOREM WODNYM?

Urządzenia PowerZoneTM zapewniają tylko opór koncentryczny; opór jest stosowany w fazie napędowej ruchu, podczas gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ćwiczący może skoncentrować się na treningu ruchów balistycznych w fazie koncentrycznej, bez konsekwencji fazy regeneracji. Można to porównać do sztangisty, który wykonuje maksymalny wysiłek w fazie podnoszenia, a następnie luźno opuszcza sztangę.
Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT). Urządzenia PowerZoneTM mogą zapewnić zarówno pracę w fazie intensywnego wysiłku eksplozywnego, jak i  w trakcie lżejszej, rytmicznej fazie regeneracji. HIIT pomaga budować masę mięśniową i siłę, szybko spalać kalorie w celu zmniejszenia masy ciała, a także wspomaga trening układu sercowo-naczyniowego. HIIT jest efektywny w treningu grupowym, ale  PowerZoneTM przeniósł  trening na najwyższy poziom.

UNIKALNE CECHY URZĄDZENIA CLIMB:

+ Opatentowany podwójny zbiornik FDF oferuje 10 poziomów regulowanego oporu wodnego.
+ Opór wodny oznacza, że podczas przyspieszania woda w zbiorniku jest dynamiczna, więc bez względu na przyłożoną moc czy zmęczenie użytkownika nadal można trenować z maksymalną mocą.
+ Pełni funkcję steppera lub urządzenia do treningu wspinaczki całego ciała o płynnym i stałym oporze w całym zakresie ruchu, w przeciwieństwie do urządzeń napędzanych.
+ Działa zarówno na kończyny dolne, jak i górne - integrując wiele grup mięśniowych, aby zbudować stabilność tułowia.
+ Zapewnia doskonały trening sercowo-naczyniowy poprzez zaangażowanie całego ciała, bez obciążania stawów.

 

PRZYKŁADY KOMBINACJI RUCHU:
+ Stepper.
+ Urządzenie do treningu wspinaczki – całe ciało – ruch kontralateralny.
 
wideo:
 

 

 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (1)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fluid Power CLIMB

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fluid Power CLIMB został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP