Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

itensic b-effect - trening mięśni kręgosłupa

Producent: Proxomed
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.952.120
Dostępność: produkt dostępny

Izolowany trening mięśni głębokich kręgosłupa

Cena brutto: 20,736.00 zł
Cena netto: 19,200.00 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Izolowany trening i terapia kręgosłupa.

Linia urządzeń itensic skupia się na treningu mięśni głębokich kręgosłupa w sposób izolowany i zapewniający maksimum bezpieczeństwa pacjentowi. Urządzenie itensic b-effect stymuluje mięsień wielodzielny, uniemożliwiając jednocześnie kompensację mięśni zginaczy uda.


Klasyczne maszyny treningowe używają ruchów rotacyjnych i adresują trening do dużych grup mięśni, które "tworzą i napędzają ruch". Maszyny linii itensic skupiają się na krótkich włóknach mięśniowych ulokowanych głęboko w ciele człowieka, blisko punktów obrotu stawów i dzięki temu nie potrzebują dużych i zasobożernych ruchów treningowych.

Zasady działania itensic bazują na prostym pomyśle. Maszyny te stabilizują kręgosłup poczynając od odcinka piersiowego kręgosłupa. Jest on punktem nieruchomym, a miednica - ruchomym. Jest to podejście dokładnie odwrotne od tego, które jest znane z tradycyjnych maszyn treningowych. Maszyny itensic pozwalają na ćwiczenie mięśni przy kręgosłupie w sposób bezpośredni, bez ryzyka kontuzji. Na urządzeniach tych mięśnie tułowia są stymulowane poprzez krótkie ruchy wypychania, inne mięśnie są praktycznie "wyłączone", dzięki specjalnej metodzie poruszania ciała.

Energia każdego ruchu dociera dokładnie w rejony ciała, gdzie może przynieść najlepsze rezultaty. Trening mięśni głębokich odbywa się na trzech różnych urządzeniach itensic. Indywidualne efekty każdej z nich, łączą się w spójny plan treningowy. Kąt pod którym wykonywane są ćwiczenia decyduje o intensywności ruchu. Konstrukcja powoduje, że trening rozpocząć można momentalnie, z chwilą wejścia na urządzenie. Bardzo istotną kwestię bezpieczeństwa stanowi mechanizm blokady, który zwolnić możemy tylko gdy ciało ćwiczącego bierze już na siebie obciążenie. W ten sposób zapobiega się nadwyrężeniom kręgosłupa.

Terapia bólu kręgosłupa

Terapia bólu kręgosłupa
Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

itensic b-effect - trening mięśni kręgosłupa

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

itensic b-effect - trening mięśni kręgosłupa został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP