Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

H/P Cosmos - bieżnie

Producent: h/p Cosmos
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.806.001-022
Dostępność: produkt dostępny

Bieżnie h/p cosmos są znaną i cenioną na rynku marką. Niezmiennie od 1988 roku wyróżnia je sprawdzona technologia, design i wysoka jakość oraz dbałość o bezpieczeństwo użytkowania

więcej informacji +48 32 401 0350

H/P COSMOS

Bieżnie h/p cosmos są znaną i cenioną na rynku marką. Niezmiennie od 1988 roku wyróżnia je sprawdzona technologia, design i wysoka jakość oraz dbałość o bezpieczeństwo użytkowania– dotyczy to zarówno flagowego produktu firmy, jakim są bieżnie, ale również odnosi się do ergometrów rowerowych, drabin treningowych i systemów do treningu w sporcie. Firma h/p cosmos jest także wybierana jako platforma dla innych firm produkujących najwyżej klasy rozwiązania, takich jak Zebris oraz Proxomed. Zarząd h/p Cosmos jest tak pewny swoich rozwiązań, że oferuje, jako jedyna na rynku firma – 20 lat gwarancji na silnik i 3 lata na ramę, w większości swoich modeli,   przy regularnych przeglądach serwisowych. To wszystko składa się na ich myśl przewodnią:

Ahead of time® – wyprzedzając czas. Bieżnie h/p cosmos można dowolnie konfigurować, w podstawowej ofercie znajduje się 10 podstawowych modeli, z wieloma opcjami modyfikacji. W celu właściwego doboru bieżni, prosimy o kontakt, poniżej kilka głównych modeli, doposażeń opcjonalnych oraz główne pytania, na które należy odpowiedzieć, aby optymalnie dobrać bieżnię.


Właściwości:

  • Rozmiar pasa (od 150 x 50 cm aż do 450 x 300 cm!)

  • Prędkość maksymalna (od 10 km/h aż do 80 km/h!)

  • Elewacja (0 aż do nawet 28%)

  • Bieżnia medyczna lub sportowa

  • System zabezpieczenia przed upadkiem (rama, mocowanie do sufitu, odciążenie pneumatyczne)

  • Typ poręczy bocznych (np. krótkie, długie, asymetryczne, demontowalne itd.)

  • System cięgien do wspomagania rehabilitacji robowalk® expander

Panel sterujący bieżnią pozwala na wykorzystanie ponad 40 programów treningowych i testowych, wyświetlając jednocześnie dane o prędkości, czasie, dystansie, energii, mocy i innych. Bieżnie są kompatybilne z pasami Polar®, mogą także posiadać interfejs pozwalający na współpracę z najpopularniejszymi ergospirometrami na rynku.

 

Model Rozmiar pasa Prędkość Elewacja (nachylenie)
Pluto 150 x 50 cm 0-18 km/h 0—20%
Pluto Med
(wersja dostępna
z certyfikatem
medycznym)
     
Stratos 150 x 50 cm 0-22 km/h 0%
Mercury 150 x 50 cm 0-22 km/h 0-25%
Stellar 170 x 65 cm 0-25 km/h 0%
Quasar 170 x 65 cm 0-25 km/h 0-28%
Pulsar 190 x 65 cm 0-40 km/h -25% - 25 %
 

ROBOWALK® EXPANDER

Unikalne na rynku rozwiązanie – system cięgien montowany z przodu i/lub z tyłu bieżni. Do nóg osoby ćwiczącej są przymocowane specjalne cięgna elastyczne, które, w zależności od kierunku rozciągania zadają obciążenie lub wspomagają ruch uda i podudzia, co otwiera zupełnie nowe możliwości terapeutyczne i treningowe. Dodatkowo, pozycja cięgien jest regulowana zarówno w pionie, jak i w poziomie co pozwala na regulację obciążenia lub odciążenia kończyn w wielu płaszczyznach ruchu.


SYSTEM ODCIĄŻENIA AIRWALK®

Pneumatyczny system odciążenia, pozwala na precyzyjne odciążenie pacjenta do 80 kg (wersja standard) lub opcjonalnie do 120/160/240 kg (za dopłatą) . Odciążenie pozwala na trening przy zmniejszonej masie ciała, dodatkowo, dzięki swojej konstrukcji, możliwe jest aby pacjent bez odpinania się z urządzenia, ćwiczył również chód tyłem lub bokiem. System może pracować we współpracy z Robowalk® expander.

 

 

 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

H/P Cosmos - bieżnie

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

H/P Cosmos - bieżnie został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP