Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Trening funkcjonalny i sportowy

Trening funkcjonalny pozwala na wzmocnienie mięśni i kondycji, bez rozbudowy masy mięśniowej. Trening taki zakłada odwzorowanie ruchu i całego wzorca ruchowego, który obecny jest w życiu codziennym. Zapoznaj się z maszynami działającymi w oparciu o opór pneumatyczny, przejrzyj ofertę ergometrów i ergometrów eliptycznychstepperów czy profesjonalnych bieżni treningowychhantlipowerblocków czy innych ciężarów. Trening funkcjonalny to także niestabilne podłożeBOSU i inne akcesoria treningowe.

Nasza oferta sprzętu rehabilitacyjno-sportowego bazuje głównie na czołowych, renomowanych producentach tego typu urządzeń. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyposażeniu placówki i funkcjonalnym zaprojektowaniu wnętrza.

 

W sprawie sprzętu sportowego prosimy o kontakt z Biurem

 +48 32 40 10 350

biuro@technomex.pl

Więcej informacji: www.infinitysport.pl

 

 

 

 

Wyświetl: Lista / Tabela
Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP