Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Terapia w podwieszeniu

Urządzenie do terapii w podwieszeniu zakłada możliwość wykonania podwieszenia całkowitegopodwieszenia częściowego - zarówno z pojedynczym punktem podwieszenia, jak i wielopunktowym podwieszeniem pacjenta. Terapia w podwieszeniu na urządzeniu Levitas może przybrać formę mobilną, półmobilną oraz stabilną. Rozróżniamy też 8 sposobów podwieszeń: neutralne (PP, WP), dystalne (PP, WP), rozbieżne (WP), boczne/przyśrodkowe (PP), boczne/przyśrodkowe (WP), osiowe (PP), osiowe (WP) oraz proksymalne (PP). Więcej informacji o terapii w podwieszeniu znajdziesz w obszernym skrypcie o terapii w podwieszeniu (PDF - wersja demo), który dodawany jest do urządzenia Levitas.

Wyświetl: Lista / Tabela
Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP