Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Technomex a badania

Firma Technomex od wielu lat angażuje się w prace badawcze. Wielokrotnie uczestniczymy w projektach naukowych jako partner dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu najnowocześniejszych urządzeń rehabilitacyjnych. Tworzymy własne projekty badawcze, podczas których sprawdzamy skuteczność oferowanego przez nas sprzętu, wśród pacjentów z różnymi typami schorzeń.

Naszą domeną są m.in. roboty rehabilitacyjne, służące do terapii kończyn dolnych (reedukacja chodu) jak i kończyn górnych u pacjentów neurologicznych. Aktualnie dobiegają końca projekty oceniające skuteczność terapii z wykorzystaniem egzoszkieletu EKSO GT u pacjentów z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, a także projekt wśród pacjentów po udarze. Obecnie rozpoczynają się wieloośrodkowe badania oceniające skuteczność terapii kończyny górnej opartej o wizualny biofeedback przy pomocy urządzenia Pablo. Badania prowadzone będą w ośrodku „Fizjofit” Gliwice, w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach i w Centrum Zdrowia w Mikołowie. Już wkrótce ruszamy z kolejnymi projektami, m.in. wykorzystanie egzoszkieletu u pacjentów ze Stwardnieniem Rozsianym oraz terapia zespołów bólowych kręgosłupa z wykorzystaniem systemu Tergumend.

Dzięki naszym działaniom wielu pacjentów miało możliwość udziału w bezpłatnej rehabilitacji przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, a placówki, które zakupiły innowacyjny sprzęt otrzymują kolejne informacje, jak stosować go w terapii, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. 

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia