Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Technomex a badania

Firma Technomex od wielu lat angażuje się w prace badawcze. Wielokrotnie uczestniczymy w projektach naukowych jako partner dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu najnowocześniejszych urządzeń rehabilitacyjnych. Tworzymy własne projekty badawcze, podczas których sprawdzamy skuteczność oferowanego przez nas sprzętu, wśród pacjentów z różnymi typami schorzeń.

Naszą domeną są m.in. roboty rehabilitacyjne, służące do terapii kończyn dolnych (reedukacja chodu) jak i kończyn górnych u pacjentów neurologicznych. Aktualnie dobiegają końca projekty oceniające skuteczność terapii z wykorzystaniem egzoszkieletu EKSO GT u pacjentów z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, a także projekt wśród pacjentów po udarze. Obecnie rozpoczynają się wieloośrodkowe badania oceniające skuteczność terapii kończyny górnej opartej o wizualny biofeedback przy pomocy urządzenia Pablo. Badania prowadzone będą w ośrodku „Fizjofit” Gliwice, w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach i w Centrum Zdrowia w Mikołowie. Już wkrótce ruszamy z kolejnymi projektami, m.in. wykorzystanie egzoszkieletu u pacjentów ze Stwardnieniem Rozsianym oraz terapia zespołów bólowych kręgosłupa z wykorzystaniem systemu Tergumend.

Dzięki naszym działaniom wielu pacjentów miało możliwość udziału w bezpłatnej rehabilitacji przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, a placówki, które zakupiły innowacyjny sprzęt otrzymują kolejne informacje, jak stosować go w terapii, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP