Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Stoły rehabilitacyjne

Stół rehabilitacyjny to nieodzowny element gabinetu rehabilitacyjnego, to w zasadzie podstawowe urządzenie do rehabilitacji. Technomex to producent stołów rehabilitacyjnych z 30-letnim bagażem doświadczeń. Konstrukcje naszych stołów rehabilitacyjnych i leżanek do fizjoterapii są bardzo trwałe i stabilne. Wybierz stół rehabilitacyjny, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań lub skontaktuj się z nami - wyprodukujemy stół rehabilitacyjny specjalnie dla Ciebie! W ofercie: stoły rehabilitacyjnestoły stacjonarneleżanki do fizjoterapii, stóły pionizacyjne, stóły do terapii Bobathleżanki do magnetoterapiileżanki rehabilitacyjnestóły do masażustóły pionizacyjne. Zapoznaj się także z ofertą części zastępczych i akcesoriów - skontaktuj się z działem serwisu.

Wszystkie stoły naszej produkcji są zarejestrowanymi urządzeniami medycznymi, wykonanymi na bazie wytrzymałej ramy stalowej malowanej wysokoodporną na uszkodzenia i środki do dezynfekcji farbą proszkową - strukturalną. Zapewnia ona długoletnie użytkowanie bez pogorszenia funkcjonalności czy walorów estetycznych stołu. Sama konstrukcja ramy sprawia, iż stoły firmy Technomex są bardzo stabilne, co jest ważne w codziennej rehabilitacji pacjentów. Markowe siłowniki używane do podnoszenia konstrukcji posiadają duży zapas mocy oraz dopuszczalnego obciążenia, co zapewnia płynne działanie i bezawaryjność przez wiele miesięcy. Używane do ręcznej zmiany ustawień stołu sprężyny gazowe sprawiają, iż regulacja następuje w sposób płynny, bez jakichkolwiek skoków i zapewnia pewne zablokowanie w wybranej pozycji.

Tabela z opisem poszczególnych modeli stołów rehabilitacyjnych firmy Technomex

 

Kolorystyka

 

Potrzebujesz stołu o innych parametrach? Skontaktuj się z nami - wyprodukujemy taki specjalnie dla Ciebie!

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia