Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Stoły rehabilitacyjne

Stół rehabilitacyjny to nieodzowny element gabinetu rehabilitacyjnego, to w zasadzie podstawowe urządzenie do rehabilitacji. Technomex to producent stołów rehabilitacyjnych z 30-letnim bagażem doświadczeń. Konstrukcje naszych stołów rehabilitacyjnych i leżanek do fizjoterapii są bardzo trwałe i stabilne. Wybierz stół rehabilitacyjny, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań lub skontaktuj się z nami - wyprodukujemy stół rehabilitacyjny specjalnie dla Ciebie! W ofercie: stoły rehabilitacyjnestoły stacjonarneleżanki do fizjoterapii, stóły pionizacyjne, stóły do terapii Bobathleżanki do magnetoterapiileżanki rehabilitacyjnestóły do masażustóły pionizacyjne. Zapoznaj się także z ofertą części zastępczych i akcesoriów - skontaktuj się z działem serwisu.

Wszystkie stoły naszej produkcji są zarejestrowanymi urządzeniami medycznymi, wykonanymi na bazie wytrzymałej ramy stalowej malowanej wysokoodporną na uszkodzenia i środki do dezynfekcji farbą proszkową - strukturalną. Zapewnia ona długoletnie użytkowanie bez pogorszenia funkcjonalności czy walorów estetycznych stołu. Sama konstrukcja ramy sprawia, iż stoły firmy Technomex są bardzo stabilne, co jest ważne w codziennej rehabilitacji pacjentów. Markowe siłowniki używane do podnoszenia konstrukcji posiadają duży zapas mocy oraz dopuszczalnego obciążenia, co zapewnia płynne działanie i bezawaryjność przez wiele miesięcy. Używane do ręcznej zmiany ustawień stołu sprężyny gazowe sprawiają, iż regulacja następuje w sposób płynny, bez jakichkolwiek skoków i zapewnia pewne zablokowanie w wybranej pozycji.

Tabela z opisem poszczególnych modeli stołów rehabilitacyjnych firmy Technomex

 

Kolorystyka

 

Potrzebujesz stołu o innych parametrach? Skontaktuj się z nami - wyprodukujemy taki specjalnie dla Ciebie!

Wyświetl: Lista / Tabela
Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP