Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fusion Sport SmartScan - system do automatyzacji testów SMARTSPEED

Producent: Fusion Sport
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.969.020
Dostępność: produkt dostępny

Fusion Sport SmartScan - akcesorium do systemu SMARTSPEED i SMARTJUMP pozwalające na automatyzację testów i treningów z wykorzystaniem pasywnych opasek RFID

więcej informacji +48 32 401 0350

SMARTSCAN RFID

Pełna automatyzacja każdej sesji SMARTSPEED lub SMARTJUMP.

Trenerzy nigdy nie chcą stać z boku, żeby obsługiwać komputer – oni chcą przede wszystkim prowadzić treningi. SMARTSCAN to system RFID, który pozwala na całkowitą automatyzację systemów SMARTSPEED™ i SMARTJUMP™. Ta funkcjonalność jest unikalna dla całej linii Fusion Sport i pozwala na postawienie naszego produktu na wyższym poziomie od innych. Od czasu jego pojawienia się na rynku w 2008 roku, jest zamawiany z ponad 80% systemów. SMARTSCAN zmienia sposób, w jaki ludzie użytkują technologię do treningów i testów.

Jak działa SMARTSCAN?

Każdy zawodnik zakłada opaskę na nadgarstek, która bezbłędnie pozwoli go zidentyfikować przez oprogramowanie na SMARTSPEED PDA, przez co trenerzy już nie muszą za każdym razem wskazywać, kto pobiegnie jako następny. Kiedy zawodnik chce wykonać określone przez trenera zadanie, wystarczy że podejdzie, przesunie opaskę nad czytnikiem, a system zapisze dane do jego kartoteki w bazie danych. SMARTSCAN jest idealny do codziennej pracy trenerskiej, badawczej a nawet do nauczania nowych rzeczy. Dla testowania dużych grup zawodników, takich jak poszukiwanie młodych talentów oraz testy przesiewowe, rozwiązanie tu opisywane jest po prostu koniecznością. Automatyzacja to podstawa sukcesu stojącą za każdą wiodącą obecnie technologią. Dlaczego? Przez oszczędność czasu i ułatwianie życia. Teraz możesz rozstawić swój system SMARTSPEED lub SMARTJUMP, stanąć z boku a nawet odejść, żeby oglądać testy z innej perspektywy.

 

Nieprawdopodobna oszczędność czasu.

Zastanów się, ile czasu obecnie zajmuje ci przeprowadzenie całego testu sprint (nie tylko bieg, ale też zapisywanie wyników). Teraz podziel ten czas na pół.
W przypadku gdy przeprowadzasz test na dwóch torach pomiarowych, podziel ten czas znowu na pół. Będziesz zaskoczony, jak łatwe i szybkie jest rejestrowanie danych z wykorzystaniem SMARTSPEED i SMARTSCAN.

 

 

 

 

 

Testowanie już nie jest specjalnym wydarzeniem.

Wszyscy chcą mieć regularne i aktualne dane o swoich zawodnikach, ale zamiast tego wykonują testy sprawnościowe 2-3 razy w roku. Dlaczego? Ponieważ zakłóca to rytm pracy i jest trudne do wykonania. Ze SMARTSCANem i SMARTSPEED regularne monitorowanie nie było jeszcze tak proste. Poświęć zaledwie 5 minut na rozstawienie systemu przed sesją treningową lub testową, a później zapomnij o nim. Zawodnicy będą po prostu podchodzić i wykonywać test, podczas gdy będziesz prowadził normalne zajęcia bez żadnych zakłóceń.

 

Zapomnij o zarządzaniu testem

Nie ma znaczenia kolejność, w jakiej Twoi zawodnicy będą odbywać test, czy spóźnią się na początek sesji, a nawet czy pamiętasz imiona każdego z nich! System zrobi to za Ciebie. Jesteś trenerem, więc trenuj. Nie stój z boku wybierając nazwiska i zapisując wyniki, kiedy może to zrobić za Ciebie technologia.

 

Uwolnij się od stresu

Niektórzy trenerzy i nauczyciele myślą, że używanie na co dzień systemów takich jak SMARTSPEED jest trudne, ponieważ obawiają się, że technologia będzie zakłócać przebieg sesji, np.:

  • Co jeśli będzie problem techniczny?
  • Jak mam zarządzać całą grupą zawodników podczas testu i cały czas mieć dla nich zajęcie?
  • Jak mam obsługiwać komputer i prowadzić zajęcia jednocześnie?

Ze SMARTSCAN, nie musisz się już martwić. Ustaw go przed sesją i zostaw w ten sposób. Przeprowadź normalny trening, a SMARTSPEED wykorzystaj jako coś DODATKOWEGO w jej trakcie, a nie JEDYNĄ rzecz. Teraz, gdy prowadzisz trening, a grupa zawodników czeka na dołączenie – wyślij ich do SMARTSPEED, a on zajmie się nimi za Ciebie.

PRODUKTY

 

 

 

 

 

 

Opaski RFID

Opaski na nadgarstek SMARTSCAN są używane w obrębie wszystkich produktów z linii SMARTSCAN. Każda opaska posiada unikalny identyfikator numeryczny, który jest później przypisywany do nazwiska zawodnika przed testowaniem. Te same opaski mogą użyte ponownie do testowanie innych zawodników w innych drużynach, więc potrzebujesz tylko tyle opasek, ile osób ma Twoja najliczniejsza grupa.

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał: guma/silikon;
  • Wodoodporna i elastyczna; brak ostrych krawędzi (może być stosowane w sportach kontaktowych);
  • Dane RFID: częstotliwość 125 kHz, pasywny układ (bez baterii), wielokrotnego użytku;
  • Zasięg odczytu: bliskie odległości (kontakt/ zbliżenie);
  • Standardowo opaski są czarne z logiem Fusion Sport. Dostępne są również wersje bez nadruku oraz z logo klienta (za dodatkową opłatą).

Zdalne czytniki RFID

Czytniki SMARTSCAN mogą być podłączone do bramki SMARTSPEED PRO lub LITE, a także do sterownika systemu SMARTJUMP LITE. Jeden czytnik jest wymagany do obsługi jednego toru, gdy przeprowadzane są testy na kilku torach. Czytnik podłączony do dowolnej bramki może być wykorzystany do rejestracji zawodników.

Czytnik PC-RFID

Podłączany do PC przez USB, czytnik może być wykorzystany do rejestracji zawodników I przypisania opasek RFID przy użyciu MS Excel i stworzenie ich listy, którą importuje się do oprogramowania SMARTSPEED PRO/LITE lub SMARTJUMP LITE. Szczególnie zalecany, gdy pracuje się z wieloma grupami, dużymi grupami, lub często dodaje się nowe drużyny do systemu.

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fusion Sport SmartScan - system do automatyzacji testów SMARTSPEED

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fusion Sport SmartScan - system do automatyzacji testów SMARTSPEED został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP