Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników

Producent: Fusion Sport
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.969.200
Dostępność: produkt dostępny

Fusion Sport Smartabase - najbardziej zaawansowany system do zarządzania danymi sportowców.

więcej informacji +48 32 401 0350

Oprogramowanie do zarządzania danymi zdobywające prestiżowe wyróżnienia

Zdobywca nagrody Alpha na konferencji MIT Sloan Sports Analytics Conference w 2015 roku, za technologię, mającą prawdopodobnie największy wpływ na sport w skali globalnej.


WSZYSTKIE TWOJE DANE W JEDNYM MIEJSCU

SMARTABASE jest rozwiązaniem, którego poszukiwali trenerzy, naukowcy, sportowcy oraz menedżerowie. Jedno miejsce, w którym możesz przechowywać wszystkie swoje dane oraz zautomatyzować szereg możliwości raportowania i powiadamianie. Nie ma ograniczeń co do przechowywanych typów danych w SMARTABASE – liczb, tekstów, filmów, zdjęć, dokumentów, a nawet surowych danych  ze wszystkich technologii, które wykorzystujesz, takich jak GPS, czujniki ruchu czy urządzenia do pomiaru tętna. Przechowuj wszystko od profili administracyjnych, informacji medycznych, testów sprawności i programów szkoleniowych poprzez dane treningowe, analizę wydolności oraz testy i treningi psychologiczne.

Wykorzystaj swoje dane do oceny gotowości sportowca, radzenia sobie z urazami i powrotem do gry, uruchamiania programów treningowych, oceny wyników oraz utrzymania sportowców w stałej, najlepszej formie.


PRZYWRÓĆ SWOJE DANE DO ŻYCIA

Dobre bazy danych nie służą wyłącznie do przechowywania Twoich zapisów. SMARTABASE pobiera Twoje dane i automatyzuje szereg procesów, by stale informować Ciebie i Twój zespół. Od klasycznych tablic z wynikami po zaawansowane interaktywne wizualizacje danych, transferem danych do skoroszytów excel „w locie” i automatycznym powiadomieniom SMS i / lub mailem, SMARTABASE umieści wszystkie informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji w zasięgu ręki.


DOSTĘP W KAŻDYM MIEJSCU I CZASIE

Nigdy nie będziesz ograniczony do tego gdzie i kiedy będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych:

 • Internetowa platforma przechowywana na naszych lub Twoich serwerach
 • Wersja offline dla PC i Mac – korzystaj z urządzenia wszędzie i synchronizuj, kiedy uzyskasz dostęp do Internetu
 • Mobilne aplikacje dla  iOS i Android – także z możliwością korzystania w trybie offline, w trakcie podróży lub gdy nie masz dostępu do sieci


DUŻE MOŻLIWOŚCI INTEGRACJI
 • Integracja: SMARTABASE może przechowywać i analizować dane z innego urządzenia lub pakietu oprogramowania, by zaoszczędzić czas pracy Twojego zespołu każdego dnia i zapewnić możliwość natychmiastowego dostępu do danych.
 • Złącza API: SMARTABASE ma potężne API do bezpośredniego łączenia się z wieloma popularnymi produktami innych producentów, między innymi GPS, a nawet własnymi systemami informatycznymi.
 • Funkcja Desktop Uploader: Funkcja umożliwia łatwe eksportowanie danych z urządzeń nie posiadających bezpośredniego połączenia ze SMARTABASE.
 • Wideo integracja: Dostępny jest szereg opcji integracji wideo do użycia online lub na Twoim urządzeniu mobilnym – oglądaj na żywo albo pobierz by zobaczyć później.

ZASTOSOWANIA

SMARTABASE jest idealnym rozwiązaniem do szeregu aplikacji zarządzającymi danymi:

 • Sport: Wieloaspektowe zarządzanie danymi sportowca na różnych poziomach i w różnych organizacjach -  począwszy od szkoły, klubu aż do całych komitetów Olimpijskich.
 • Sztuka: Dostosowane rozwiązania do dyscyplin wymagających obszernego planowania i częstych prób, takich jak balet, taniec czy występy cyrkowe.
 • Wojsko i służba publiczna: Bezpieczne zarządzanie danymi do optymalizacji procesu przygotowania do służby i zachowania zdrowia żołnierzy, policjantów i strażaków.
 • Badania i edukacja: Główna lokalizacja danych pochodzących z badań, przydziału studentów i śledzenia kompetencji.

PERSONALIZACJA: ZALETY SMARTABASE

Personalizacja jest kluczem do rozwoju Twojej organizacji; zapewnia to elastyczność i możliwość zmian w przyszłości w razie potrzeby. Interfejs SMARTABASE Builder zapewnia dostosowanie pożądanego pakietu narzędzi przez Internet, co pozwala Ci na zmianę Twojej strony w każdym czasie, z każdego miejsca na świecie.

 • Opcje personalizacji: Wybieraj z naszej biblioteki z setek dostępnych szablonów we wszystkich sektorach danych lub twórz własne - szybko i łatwo.
 • Aplikacje mobilne: Zbuduj swoją własną aplikację mobilną wykorzystując przygotowane przez nas szablony w aplikacjach mobilnych dla Apple i Androida.
 • Standardy wydajności: Skonfiguruj własne systemy kolorów dla jakiejkolwiek zmiennej w systemie, by automatycznie nadać znaczenie danym.
 • Opisy wyników: Skonfiguruj automatyczne objaśnienia tekstowe,  aby zapewnić użytkownikom zautomatyzowane otrzymywanie informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym.
 • Motyw strony: Oznacz swoją stronę lub aplikację mobilną logo swojej firmy, schematem kolorów, obrazami tła
 • Pola danych: Budowanie formularzy i raportów wybierając z ponad 70 różnych rodzajów pytań, w tym równań niestandardowych i opcji analitycznych.
 • Raporty: Produkowanie zautomatyzowanych raportów niestandardowych, wybierając spośród 8 różnych modułów raportowania w oparciu o cele raportów i  potrzeby grupy docelowej.
 • Powiadomienia: Dostosuj swoje własne alerty poprzez SMS i / lub e-mail w oparciu o jakiekolwiek dane, które są wprowadzane do systemu.
 • Układ strony: Zmień układ Twojej strony dla różnych użytkowników, by zapewnić wydajną pracę różnym typom odbiorców.  

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE DANYCH

Bezpieczeństwo Twoich danych jest kluczowe. W dobie systemów przechowujących dane w chmurze, wzrastają wymagania organizacji rządowych oraz innych instytucji na całym świecie dotyczące bezpiecznego przechowywania danych.

 • Wydajny System Administracyjny: Witryna Administracyjna SMARTABASE pozwala dostosować własne zadania i grupy użytkowników, co daje pełną kontrolę nad dostępem dla wszystkich użytkowników systemu. Można kontrolować dostęp do każdego pola i sportowca w systemie szybko i łatwo za pośrednictwem Internetu w dowolnym momencie.
 • Najlepsze środki bezpieczeństwa: SMARTABASE spełnia wszystkie wymagania dotyczące zgodności HIPAA i PEPEDA i został niezależnie przetestowany przez ekspertów bezpieczeństwa. Wszystkie dane są szyfrowane przez cały czas do standardów bezpieczeństwa na poziomie bankowym
 • Twoje dane są bezpieczne: Aby zapobiec utracie danych, stale tworzone są ich kopie zapasowe. Rozbudowane ścieżki audytu są dostępne dla każdego widoku lub edycji w systemie. Bez względu na to, co się dzieje, Twoje dane są chronione.

Potrzebujesz pomocy z opracowaniem danych?

Platforma SMARTABASE zapewnia szeroki zakres raportowania, wizualizacji danych i narzędzi analitycznych by efektywniej wykorzystać zgromadzone dane. Niektórzy z naszych klientów chcą pójść krok dalej, używając swoich danych do podejmowania ważnych decyzji, takich jak przewidywanie urazów i modelowania wydajności z wykorzystaniem różnych technik, w tym modelowania scenariuszy, uczenia maszynowego i opracowaniem zaawansowanych modeli statystycznych. Zespół SMARTABASE Analytics może zapewnić Twojej organizacji dodatkową pomoc i narzędzia do kreowania innowacji, w tym w pełni zintegrowanej platformy Business Intelligence opracowanej przez Tibco Spotfire lub integracją z Twoją istniejącą platformą BI.


CO MÓWIĄ NASI KLIENCI - SAN ANTONIO SPURS

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia