Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników

Producent: Fusion Sport
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.969.200
Dostępność: produkt dostępny

Fusion Sport Smartabase - najbardziej zaawansowany system do zarządzania danymi sportowców.

więcej informacji +48 32 401 0350

Oprogramowanie do zarządzania danymi zdobywające prestiżowe wyróżnienia

Zdobywca nagrody Alpha na konferencji MIT Sloan Sports Analytics Conference w 2015 roku, za technologię, mającą prawdopodobnie największy wpływ na sport w skali globalnej.


WSZYSTKIE TWOJE DANE W JEDNYM MIEJSCU

SMARTABASE jest rozwiązaniem, którego poszukiwali trenerzy, naukowcy, sportowcy oraz menedżerowie. Jedno miejsce, w którym możesz przechowywać wszystkie swoje dane oraz zautomatyzować szereg możliwości raportowania i powiadamianie. Nie ma ograniczeń co do przechowywanych typów danych w SMARTABASE – liczb, tekstów, filmów, zdjęć, dokumentów, a nawet surowych danych  ze wszystkich technologii, które wykorzystujesz, takich jak GPS, czujniki ruchu czy urządzenia do pomiaru tętna. Przechowuj wszystko od profili administracyjnych, informacji medycznych, testów sprawności i programów szkoleniowych poprzez dane treningowe, analizę wydolności oraz testy i treningi psychologiczne.

Wykorzystaj swoje dane do oceny gotowości sportowca, radzenia sobie z urazami i powrotem do gry, uruchamiania programów treningowych, oceny wyników oraz utrzymania sportowców w stałej, najlepszej formie.


PRZYWRÓĆ SWOJE DANE DO ŻYCIA

Dobre bazy danych nie służą wyłącznie do przechowywania Twoich zapisów. SMARTABASE pobiera Twoje dane i automatyzuje szereg procesów, by stale informować Ciebie i Twój zespół. Od klasycznych tablic z wynikami po zaawansowane interaktywne wizualizacje danych, transferem danych do skoroszytów excel „w locie” i automatycznym powiadomieniom SMS i / lub mailem, SMARTABASE umieści wszystkie informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji w zasięgu ręki.


DOSTĘP W KAŻDYM MIEJSCU I CZASIE

Nigdy nie będziesz ograniczony do tego gdzie i kiedy będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych:

 • Internetowa platforma przechowywana na naszych lub Twoich serwerach
 • Wersja offline dla PC i Mac – korzystaj z urządzenia wszędzie i synchronizuj, kiedy uzyskasz dostęp do Internetu
 • Mobilne aplikacje dla  iOS i Android – także z możliwością korzystania w trybie offline, w trakcie podróży lub gdy nie masz dostępu do sieci


DUŻE MOŻLIWOŚCI INTEGRACJI
 • Integracja: SMARTABASE może przechowywać i analizować dane z innego urządzenia lub pakietu oprogramowania, by zaoszczędzić czas pracy Twojego zespołu każdego dnia i zapewnić możliwość natychmiastowego dostępu do danych.
 • Złącza API: SMARTABASE ma potężne API do bezpośredniego łączenia się z wieloma popularnymi produktami innych producentów, między innymi GPS, a nawet własnymi systemami informatycznymi.
 • Funkcja Desktop Uploader: Funkcja umożliwia łatwe eksportowanie danych z urządzeń nie posiadających bezpośredniego połączenia ze SMARTABASE.
 • Wideo integracja: Dostępny jest szereg opcji integracji wideo do użycia online lub na Twoim urządzeniu mobilnym – oglądaj na żywo albo pobierz by zobaczyć później.

ZASTOSOWANIA

SMARTABASE jest idealnym rozwiązaniem do szeregu aplikacji zarządzającymi danymi:

 • Sport: Wieloaspektowe zarządzanie danymi sportowca na różnych poziomach i w różnych organizacjach -  począwszy od szkoły, klubu aż do całych komitetów Olimpijskich.
 • Sztuka: Dostosowane rozwiązania do dyscyplin wymagających obszernego planowania i częstych prób, takich jak balet, taniec czy występy cyrkowe.
 • Wojsko i służba publiczna: Bezpieczne zarządzanie danymi do optymalizacji procesu przygotowania do służby i zachowania zdrowia żołnierzy, policjantów i strażaków.
 • Badania i edukacja: Główna lokalizacja danych pochodzących z badań, przydziału studentów i śledzenia kompetencji.

PERSONALIZACJA: ZALETY SMARTABASE

Personalizacja jest kluczem do rozwoju Twojej organizacji; zapewnia to elastyczność i możliwość zmian w przyszłości w razie potrzeby. Interfejs SMARTABASE Builder zapewnia dostosowanie pożądanego pakietu narzędzi przez Internet, co pozwala Ci na zmianę Twojej strony w każdym czasie, z każdego miejsca na świecie.

 • Opcje personalizacji: Wybieraj z naszej biblioteki z setek dostępnych szablonów we wszystkich sektorach danych lub twórz własne - szybko i łatwo.
 • Aplikacje mobilne: Zbuduj swoją własną aplikację mobilną wykorzystując przygotowane przez nas szablony w aplikacjach mobilnych dla Apple i Androida.
 • Standardy wydajności: Skonfiguruj własne systemy kolorów dla jakiejkolwiek zmiennej w systemie, by automatycznie nadać znaczenie danym.
 • Opisy wyników: Skonfiguruj automatyczne objaśnienia tekstowe,  aby zapewnić użytkownikom zautomatyzowane otrzymywanie informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym.
 • Motyw strony: Oznacz swoją stronę lub aplikację mobilną logo swojej firmy, schematem kolorów, obrazami tła
 • Pola danych: Budowanie formularzy i raportów wybierając z ponad 70 różnych rodzajów pytań, w tym równań niestandardowych i opcji analitycznych.
 • Raporty: Produkowanie zautomatyzowanych raportów niestandardowych, wybierając spośród 8 różnych modułów raportowania w oparciu o cele raportów i  potrzeby grupy docelowej.
 • Powiadomienia: Dostosuj swoje własne alerty poprzez SMS i / lub e-mail w oparciu o jakiekolwiek dane, które są wprowadzane do systemu.
 • Układ strony: Zmień układ Twojej strony dla różnych użytkowników, by zapewnić wydajną pracę różnym typom odbiorców.  

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE DANYCH

Bezpieczeństwo Twoich danych jest kluczowe. W dobie systemów przechowujących dane w chmurze, wzrastają wymagania organizacji rządowych oraz innych instytucji na całym świecie dotyczące bezpiecznego przechowywania danych.

 • Wydajny System Administracyjny: Witryna Administracyjna SMARTABASE pozwala dostosować własne zadania i grupy użytkowników, co daje pełną kontrolę nad dostępem dla wszystkich użytkowników systemu. Można kontrolować dostęp do każdego pola i sportowca w systemie szybko i łatwo za pośrednictwem Internetu w dowolnym momencie.
 • Najlepsze środki bezpieczeństwa: SMARTABASE spełnia wszystkie wymagania dotyczące zgodności HIPAA i PEPEDA i został niezależnie przetestowany przez ekspertów bezpieczeństwa. Wszystkie dane są szyfrowane przez cały czas do standardów bezpieczeństwa na poziomie bankowym
 • Twoje dane są bezpieczne: Aby zapobiec utracie danych, stale tworzone są ich kopie zapasowe. Rozbudowane ścieżki audytu są dostępne dla każdego widoku lub edycji w systemie. Bez względu na to, co się dzieje, Twoje dane są chronione.

Potrzebujesz pomocy z opracowaniem danych?

Platforma SMARTABASE zapewnia szeroki zakres raportowania, wizualizacji danych i narzędzi analitycznych by efektywniej wykorzystać zgromadzone dane. Niektórzy z naszych klientów chcą pójść krok dalej, używając swoich danych do podejmowania ważnych decyzji, takich jak przewidywanie urazów i modelowania wydajności z wykorzystaniem różnych technik, w tym modelowania scenariuszy, uczenia maszynowego i opracowaniem zaawansowanych modeli statystycznych. Zespół SMARTABASE Analytics może zapewnić Twojej organizacji dodatkową pomoc i narzędzia do kreowania innowacji, w tym w pełni zintegrowanej platformy Business Intelligence opracowanej przez Tibco Spotfire lub integracją z Twoją istniejącą platformą BI.


CO MÓWIĄ NASI KLIENCI - SAN ANTONIO SPURS

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Fusion Sport Smartabase - system zarządzania danymi zawodników został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP