Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

APEX STATSPORTS - System do monitoringu GPS w grach zespołowych

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.803.008
Dostępność: produkt dostępny

System do monitoringu GPS w sportach zespołowych STATSports APEX - lekki, wydajny system do pozyskiwania danych o kondycji i poziomie przygotowania zawodników z wykorzystaniem czujników GPS z wbudowanymi akcelerometrami.

więcej informacji +48 32 401 0350

System do monitoringu GPS STATSports APEX

Czujnik STATSports APEX (APEX Pod) to wiodące na świecie narzędzie przeznaczone dla profesjonalnych zespołów sportowych – zarówno zawodowych, jak i uczelnianych. Używany jest przez czołowe drużyny na świecie w szeregu dyscyplin sportowych i w takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów, angielska Premier League, NFL, NBA, hiszpańska La Liga i wiele innych aż po rozgrywki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku oraz EURO 2016. Czujniki APEX są noszony przez najlepszych sportowców na świecie w celu codziennego monitorowania ich aktywności zarówno podczas treningów, jak i w trakcie meczów. Dane są przesyłane na żywo poprzez dedykowane oprogramowanie, a także przechowywane w pamięci wewnętrznej czujnika w celu późniejszego zgrania danych.

Czujniki STATSports pozwalają na dyskretne zbieranie informacji o każdym zawodniku oraz stanie drużyny w każdej sekundzie, każdej minucie, podczas każdej sesji, przez cały sezon. Czujnik to wielokrotnie nagradzane urządzenie, którego krzywizny i przewężenia są zaprojektowane tak, aby idealnie wpasowywać się w specjalną kieszeń na plecach w kamizelkach lub innych ubraniach dedykowanych do przenoszenia czujnika.

Każdy czujnik APEX to:

 • Najnowocześniejszy odbiornik GPS 18Hz
 • System MAPPS wspomagający pozycjonowanie
 • Akcelerometr 3D
 • Żyroskop 3D
 • Kompas 3D
 • Nadajnik radiowy
 • Odbiornik HR i Bluetooth LE

System przetwarza w czasie rzeczywistym ponad 50 parametrów zawodnika, jeszcze na poziomie pojedynczego czujnika. Czas pracy na baterii to 8 godzin.

System może również pracować Live przy kontroli z iPADA, lub nawet ze Smartwatcha, do treningów indywidualnych!

Oprogramowanie 

Oprogramowanie systemu APEX posiada szereg opcji pozwalających na kompleksowe monitorowanie zawodników poprzez mnogość opcji analitycznych, z których wszystkie są łatwo dostępne, a najważniejsze z nich to:

 • Analiza indywidualna – kompleksowa analiza jednego zawodnika podczas jednej sesji. Sprawdź jego aktywności związane z przyspieszaniem i hamowaniem, zmianę w pracy serca, wykresy prędkości itd.
 • Analiza okresowa – sprawdź postępy zawodnika w określonym czasie. Wybierz zawodnika. Wybierz czas oceny. Wybierz rodzaj wykresu.
 • Analiza sesji – najszybszy sposób na wygenerowanie raportu dla wszystkich zawodników lub ich grup, bezpośrednio po treningu. Możesz wygenerować raport dla trenerów w ciągu kilku minut od zakończenia sesji, z danymi, których potrzebują.
 • Wiele sesji – chcesz znać odpowiedź na pytanie np. Jakie było całkowite obciążenie zawodników w tym tygodniu? Wybierz sesje. Wybierz zawodników. Wybierz wykresy. Teraz możesz sprawdzić całkowite wartości dla wybranego okresu.
 • Sesje dla zespołu – średnie z każdej sesji w podanym zakresie czasowym. Np. dla 10 kolejnych sesji – sprawdź jaka była średnia dla drużyny dla dowolnego zestawu parametrów.
 • Raportowanie – generowanie raportów nie może być prostsze. Wygeneruj raport w ciągu kilku minut od zakończenia sesji, a możesz to zrobić nawet za pomocą tylko 3 kliknięć!

 

Klienci

Piłka nożna, rugby, futbol amerykański, krykiet – to tylko niektóre z dyscyplin, gdzie system Apex marki STATSports może być używany. Na poziomie federacji krajowych (m.in. PZPN) oraz czołowych klubów (AS Roma, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Juventus, FC Barcelona, Zagłębie Lubin). Lista klientów używających tego rozwiązania jest długa i obejmuje kilkadziesiąt krajów na czterech kontynentach.

 

Czy wiesz że…?

Związek piłki nożnej w USA wybrała STATSports jako partnera strategicznego dla swojego programu odkrywania przyszłych gwiazd piłkarskich. Jest to największy na świecie, krajowy, program monitoringu młodych zawodników – łącznie dostarczonych zostanie ponad 6500 (!) czujników dla reprezentacji męskiej, żeńskiej, paraolimpijskiej, futsalu, piłki plażowej, kobiecej ligi (NWSL), drużyn młodzieżowych oraz akademii piłkarskich.

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

APEX STATSPORTS - System do monitoringu GPS w grach zespołowych

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

APEX STATSPORTS - System do monitoringu GPS w grach zespołowych został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP