Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych

Producent: AMTI
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.929.100
Dostępność: produkt dostępny

Oprogramowanie AMTI NetForce służy do rejestracji i zapisu danych z platform i czujników siły firmy AMTI.

więcej informacji +48 32 401 0350

Oprogramowanie AMTI NetForce to kompleksowe rozwiązanie programowe to rejestracji danych pochodzących z wieloosiowych platform dynamograficznych i czujników siły AMTI. Oprogramowanie jest dostarczane w standardzie do wszystkich produktów pomiarowych AMTI.

W przypadku korzystania z platform, NetForce przyspiesza proces rejestracji danych i pozwala na przechowywanie danych i informacji o testowanych osobach w sposób uporządkowany. Oprogramowanie NetForce może zostać połączone bezpośrednio z aplikacją BioAnalysis tworząc w ten sposób potężne narzędzie do analizy danych ze specjalnymi modułami do analizy chodu, równowagi i mocy.

Dla posiadaczy czujników siły, NetForce to najszybszy sposób na rozpoczęcie pomiarów. W przeciągu kilku minut NetForce potrafi wyświetlić w czasie rzeczywistym do 36 kanałów mierzących siły i momenty siły (w zależności od konfiguracji systemu, w tym ilości czujników) połączone z modułem do rejestracji, wyświetlania i zapisywania danych.

Aplikacja NetForce może zostać skonfigurowana do rejestracji danych z różnych urządzeń AMTI. Współpracuje z danymi przesyłanymi za pomocą USB, RS-232 a także z kartą analogowo-cyfrową DT3034 marki Data Translation.

Dzięki wyświetlaniu przez oprogramowanie NetForce danych w czasie rzeczywistym, możliwe jest ciągłe monitorowanie danych płynących z wieloosiowych czujników siły. Jest to funkcja podobna w działaniu do oscyloskopu, ale zamiast sygnałów elektrycznych wyświetlane są dane wyjściowe z przetwornika siły (np. wzmacniacza). W momencie przykładania siły lub obciążenia do czujnika (lub platformy), zmiana wartości zostanie natychmiastowo wyświetlona w oknie podglądu sygnału rzeczywistego NetForce. W momencie przyłożenia siły zmiennej (np. oscylującej/lub sinusoidalnie zmiennej), zostanie to również natychmiastowo wyświetlone.

Wyświetlane dane mogą zostać zapisane lub zatrzymane (zamrożone w stop-klatce) za pomocą jednego z mechanizmów wyzwalania rejestracji NetForce, w tym aktywacji rejestracji za pomocą oczekiwania na określony poziom wartości sygnału na danym kanale, określony czas, uderzenie klawisza na klawiaturze komputera lub na bazie zewnętrznego sygnału synchronizującego. W momencie zarejestrowania zdarzenia wyzwalającego, rozpoczyna się rejestracja danych. Warunki rejestracji można ustawić w taki sposób, aby rejestrowały również określona ilość danych, które pojawiły się bezpośrednio przed i jak po zdarzeniu (w formie procentowej ilości danych z całej próbki).

Zarejestrowane dane mogą zostać zapisane w dowolnym momencie do pliku binarnego (pliki .BSF są kompatybilne z programem Bioanalysis AMTI) lub mogą zostać wyeksportowane do pliku tekstowego kompatybilnego z wieloma programami do analizy i arkuszami kalkulacyjnymi.

 

Główne funkcje oprogramowania NetForce:

  • Dedykowane rozwiązanie do rejestracji danych podczas chodu, oceny równowagi I różnych dyscyplin sportowych;
  • Doskonałe do rejestracji danych z wielu przetworników jednocześnie;
  • Współpraca ze wszystkimi systemami AMTI, w tym wzmacniaczami GEN-5, MSA-6 (a przez to platformami OR/BP i czujnikami), platformami AccuSway i AccuGait;
  • Bezpośredni transfer danych do aplikacji Bioanalysis pozwalającej na analizę chodu, równowagi i mocy;
  • Wbudowana baza danych do organizacji wyników pomiarów;
  • Eksport danych do arkuszy kalkulacyjnych do analizy za pomocą innych narzędzi;
  • Mnogość opcji konfiguracji w zakresie wyzwalania rejestracji danych;
  • Wybór sposobu wyzwalania rejestracji (wartość sygnału na kanale, klawiatura, zewnętrzny sygnał);
  • Rejestracja danych z jednostkach metrycznych i imperialnych.

Oprogramowanie NetForce pozwala na zapis spersonalizowanej konfiguracji do pliku, w którym przechowywane będą  informacje nt. ustawień wyświeltania i rejestracji, w celu ich późniejszego szybkiego przywrócenia (gdy z jednej stacji roboczej korzysta kilka osób, lub rejestrujemy dane w różnych konfiguracjach).

Oprogramowanie NetForce współpracuje m.in. z:

 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia