Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych

Producent: AMTI
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.929.100
Dostępność: produkt dostępny

Oprogramowanie AMTI NetForce służy do rejestracji i zapisu danych z platform i czujników siły firmy AMTI.

więcej informacji +48 32 401 0350

Oprogramowanie AMTI NetForce to kompleksowe rozwiązanie programowe to rejestracji danych pochodzących z wieloosiowych platform dynamograficznych i czujników siły AMTI. Oprogramowanie jest dostarczane w standardzie do wszystkich produktów pomiarowych AMTI.

W przypadku korzystania z platform, NetForce przyspiesza proces rejestracji danych i pozwala na przechowywanie danych i informacji o testowanych osobach w sposób uporządkowany. Oprogramowanie NetForce może zostać połączone bezpośrednio z aplikacją BioAnalysis tworząc w ten sposób potężne narzędzie do analizy danych ze specjalnymi modułami do analizy chodu, równowagi i mocy.

Dla posiadaczy czujników siły, NetForce to najszybszy sposób na rozpoczęcie pomiarów. W przeciągu kilku minut NetForce potrafi wyświetlić w czasie rzeczywistym do 36 kanałów mierzących siły i momenty siły (w zależności od konfiguracji systemu, w tym ilości czujników) połączone z modułem do rejestracji, wyświetlania i zapisywania danych.

Aplikacja NetForce może zostać skonfigurowana do rejestracji danych z różnych urządzeń AMTI. Współpracuje z danymi przesyłanymi za pomocą USB, RS-232 a także z kartą analogowo-cyfrową DT3034 marki Data Translation.

Dzięki wyświetlaniu przez oprogramowanie NetForce danych w czasie rzeczywistym, możliwe jest ciągłe monitorowanie danych płynących z wieloosiowych czujników siły. Jest to funkcja podobna w działaniu do oscyloskopu, ale zamiast sygnałów elektrycznych wyświetlane są dane wyjściowe z przetwornika siły (np. wzmacniacza). W momencie przykładania siły lub obciążenia do czujnika (lub platformy), zmiana wartości zostanie natychmiastowo wyświetlona w oknie podglądu sygnału rzeczywistego NetForce. W momencie przyłożenia siły zmiennej (np. oscylującej/lub sinusoidalnie zmiennej), zostanie to również natychmiastowo wyświetlone.

Wyświetlane dane mogą zostać zapisane lub zatrzymane (zamrożone w stop-klatce) za pomocą jednego z mechanizmów wyzwalania rejestracji NetForce, w tym aktywacji rejestracji za pomocą oczekiwania na określony poziom wartości sygnału na danym kanale, określony czas, uderzenie klawisza na klawiaturze komputera lub na bazie zewnętrznego sygnału synchronizującego. W momencie zarejestrowania zdarzenia wyzwalającego, rozpoczyna się rejestracja danych. Warunki rejestracji można ustawić w taki sposób, aby rejestrowały również określona ilość danych, które pojawiły się bezpośrednio przed i jak po zdarzeniu (w formie procentowej ilości danych z całej próbki).

Zarejestrowane dane mogą zostać zapisane w dowolnym momencie do pliku binarnego (pliki .BSF są kompatybilne z programem Bioanalysis AMTI) lub mogą zostać wyeksportowane do pliku tekstowego kompatybilnego z wieloma programami do analizy i arkuszami kalkulacyjnymi.

 

Główne funkcje oprogramowania NetForce:

  • Dedykowane rozwiązanie do rejestracji danych podczas chodu, oceny równowagi I różnych dyscyplin sportowych;
  • Doskonałe do rejestracji danych z wielu przetworników jednocześnie;
  • Współpraca ze wszystkimi systemami AMTI, w tym wzmacniaczami GEN-5, MSA-6 (a przez to platformami OR/BP i czujnikami), platformami AccuSway i AccuGait;
  • Bezpośredni transfer danych do aplikacji Bioanalysis pozwalającej na analizę chodu, równowagi i mocy;
  • Wbudowana baza danych do organizacji wyników pomiarów;
  • Eksport danych do arkuszy kalkulacyjnych do analizy za pomocą innych narzędzi;
  • Mnogość opcji konfiguracji w zakresie wyzwalania rejestracji danych;
  • Wybór sposobu wyzwalania rejestracji (wartość sygnału na kanale, klawiatura, zewnętrzny sygnał);
  • Rejestracja danych z jednostkach metrycznych i imperialnych.

Oprogramowanie NetForce pozwala na zapis spersonalizowanej konfiguracji do pliku, w którym przechowywane będą  informacje nt. ustawień wyświeltania i rejestracji, w celu ich późniejszego szybkiego przywrócenia (gdy z jednej stacji roboczej korzysta kilka osób, lub rejestrujemy dane w różnych konfiguracjach).

Oprogramowanie NetForce współpracuje m.in. z:

 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Oprogramowanie AMTI NetForce do rejestracji danych został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia