Recepcjonista

Numer referencyjny: Recepcjonista

PHU Technomex Sp. z o.o., w związku z realizacją projektu w ramach Działania 9.2 „Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne”, poddziałanie 9.2.6 „ Rozwój usług zdrowotnych - konkurs” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko recepcjonisty.

Zakres obowiązków:

  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług w ramach projektu
  • rejestracja pacjentów,
  • prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, w razie konieczności informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach fizjoterapeutów i lekarzy,
  • prowadzenie terminarza w formie elektronicznej,
  • prowadzenie ewidencji wykonanych usług medycznych,
  • przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i innych raportów,
  • współpraca z fizjoterapeutami, lekarzami,
  • dbanie o właściwy wizerunek Firmy oraz wygląd recepcji.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • doskonała organizacja pracy,
  • punktualność, pogodne usposobienie,
  • dyspozycyjność w godzinach 7-21, w soboty 8.00-16.00
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie oraz znajomość branży rehabilitacyjnej będzie dodatkowym atutem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz z podanym w temacie wiadomości numerem referencyjnym do dnia 30.06.2017r. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.