Fizjoterapeuta

Numer referencyjny: FIZ/2017

PHU Technomex Sp. z o.o., w związku z realizacją projektu w ramach Działania 9.2 „Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne”, poddziałanie 9.2.6 „ Rozwój usług zdrowotnych - konkurs” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko fizjoterapeuty.

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby będzie realizacja świadczeń rehabilitacyjnych w postaci:

  • Kwalifikację pacjentów do projektu. Grupę docelową stanowią pacjenci ze schorzeniami neurologicznymi
  • Wykonywanie terapii zrobotyzowanej dla pacjentów zakwalifikowanych do projektu.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami panującymi w ośrodku.
  • Prowadzenie diagnostyki pacjentów zakwalifikowanych do projektu, w ramach bieżącej oceny postępów pacjentów oraz w ramach zadań badawczych realizowanych przy udziale jednostek naukowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe pozwalające na uzyskanie prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z Ustawą o zawodzie fizjoterapeuty (Dz. U. 2015, poz. 1994 z późn. zm.) zwanej dalej Ustawą – preferowany magister.
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
  • Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej.
  • Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem neurologicznym.
  • Mile widziane kursy i szkolenia rozwijające w zakresie rehabilitacji neurologicznej.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Spełnianie jednego z kryteriów dotyczący praw do wykonywania zawodu:
    • Prawo do wykonywania zawodu zgodnie z przepisami ustawy poświadczone przez KIF.
    • Zgłoszenia do rejestru KIF i oczekiwania na decyzję*.
    • Deklaracja zgłoszenia do rejestru KIF w terminie przewidzianym Ustawą **.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną, w Przychodni Rehabilitacyjnej zlokalizowanej w Gliwicach, w systemie dwuzmianowym.
  • Umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.
  • Możliwość rozwoju naukowego.
  • Pracę w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresu rehabilitacji.

*w przypadku odmowy przyznania praw do wykonywania zawodu przez KIF w terminie przewidzianym Ustawą zastrzegamy sobie prawo do rozwiązania umowy o pracę w trakcie jej trwania

** w przypadku niezłożenia dokumentów w terminie przewidzianym Ustawą zastrzegamy sobie prawo do rozwiązania umowy o pracę w trakcie jej trwania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z podanym w temacie wiadomości numerem referencyjnym do dnia 30.06.2017r. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.