Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

O szkoleniach

 

AKADEMIA FIZJOTERAPII TECHNOMEX - wraz z nowym rokiem szkolnym 2014/2015, 1 września rusza zmieniona forma szkoleń. Już od kilku lat szkolimy fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy w całej Polsce. Zorganizowaliśmy setki godzin szkoleń i warsztatów we wszystkich większych miastach w Polsce, rozdaliśmy ponad 10 tysięcy certyfikatów z uczestnictwa w naszych kursach. Organizowaliśmy szkolenia również poza Polską, w takich krajach jak: Włochy, Litwa, Estonia, Chorwacja, Czechy, Kazachstan, Kuba, Chile i Peru.

Na bazie tych doświadczeń doszliśmy do wniosku, że pora nadać naszym szkoleniom nowy kształt i kontynuować najlepsze praktyki, które cieszyły się największym zainteresowaniem. W ramach tego projektu będziemy organizować szkolenia, ciekawe kursy, warsztaty, webinary, wystąpienia i wykłady na uczelniach w Polsce i za granicą. Akademia Fizjoterapii Technomex to również podkreślenie naszej misji dydaktycznej i szerzenia najnowszej wiedzy i trendów wśród fizjoterapeutów i rehabilitantów.

 

W zeszłym roku zorganizowaliśmy w Wiśle całodzienne szkolenie ukierunkowane na bóle kręgosłupa, z wieloma wykładowcami, którzy proponowali różnorodne rozwiązania terapeutyczne dotyczące problemów z kręgosłupem. Takie całodzienne szkolenie z przekrojową analizą rozwiązań dotyczących konkretnej tematyki, w połączeniu z miłą atmosferą miejsca i sobotniego dnia, okazało się najlepiej oceniane i najczęściej oczekiwane.

Dlatego już tej jesieni proponujemy Państwu pierwsze szkolenia w takiej nowej, odświeżonej formie:

Diagnostyka i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa.

Dodatkowo w związku z uruchomioną akcją dostarczania do każdego gabinetu i placówki rehabilitacyjnej w Polsce bezpłatnych plakatów z punktami spustowymi, uruchomiliśmy kurs, który daje gruntowną wiedzę w tej właśnie tematyce:

Manualna terapia punktów spustowych (trigger points) w dysfunkcjach układu ruchu.

 

Oferta szkoleń będzie stale poszerzana, a o wszystkim będziemy informować na bieżąco na stronie www.akademiafizjoterapii.plszkolenia.technomex.pl oraz na profilu FB: www.facebook.com/technomex

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 40 10 350 wew. 18 oraz adresem poczty elektronicznej: szkolenia@technomex.pl

 Technomex od wielu lat prowadził bezpłatne oraz płatne szkolenia i warsztaty na terenie całego kraju.

Były to zarówno krótkie spotkania poświęcone fizykoterapii (np. elektroterapia prądami TENS, średniej częstotliwości), trakcji czy terapii z użyciem oporu elastycznego, jak i kilkudniowe szkolenia obejmujące tematykę najnowszych metod leczenia i diagnostyki takich jak EMG, izokinetyka, analiza ruchu, platformy diagnostyczno-rehabilitacyjne.

Staramy się aby na naszych szkoleniach omówiona została na najwyższym poziomie strona merytoryczna zagadnienia oraz aby uczestnik miał możliwość wypróbowania nowych umiejętności praktycznie (na szkolenia wozimy ze sobą bardzo dużo najnowszych urządzeń, zarówno dotyczących tematyki szkolenia, jak i innych dziedzin fizjoterapii i rehabilitacji). Dużą część naszych szkoleń prowadzimy we współpracy z ośrodkami Polskiego Towarzystwa FizjoterapiiPolskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz innymi lokalnymi organizacjami.

 

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom przygotowujemy kolejne tematy szkoleń, a w zależności od zainteresowania istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń w Państwa miejscowości. Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@technomex.pl

 


 

 

 

 

PHU Technomex Sp. z o.o.

ING Bank Śląski S.A. O/Gliwice

Nr konta: 52 1050 1298 1000 0090 3050 9179

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP