Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Myro

Producent: Tyromotion
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 13.222.020
Dostępność: produkt dostępny

Stół do terapii wielosensorycznej

więcej informacji +48 32 401 0350

MYRO® jest interaktywnym systemem terapeutycznym, który można stosować na wiele sposobów: Powierzchnia wyposażona w czujniki umożliwia rehabilitację zadaniową z zastosowaniem realnych obiektów, trening zdolności pacjenta oraz poprawę zdolności motorycznych kończyny górnej.

MYRO® zostało stworzone z myślą o komputerowo wspomaganej motorycznej oraz kognitywnej terapii kończyny górnej. Urządzenie znajduje swoje zastosowanie w typowej terapii zajęciowej oraz fizjoterapii. MYRO® w połączeniu z klasyczną terapią wykorzystywane jest do wspomagania oraz intensyfikacji terapii w motywujący i interesujący dla pacjenta sposób (biofeedback). Powtarzane i zorientowane na cel ruchy kończyny górnej zapewniają wewnętrzną i zewnętrzną stymulację w celu wspomagania reorganizacji mózgu. Bilateralna praca wspomaga pracę obu półkul. Powtarzane aktywności oraz treningi wzmacniają neuroplastyczność, która modyfikuje centralny system nerwowy w celu przywrócenia utraconych funkcji. Z tych powodów MYRO® w połączeniu z oprogramowaniem tyroS oferuje ocenę oraz moduły zajęciowe dla indywidualnej terapii, które wspierają zasady reedukacji motorycznej. Użytkownik jest zawsze wspierany oraz zachęcany do ćwiczeń przez zaawansowaną, a zarazem zrozumiałą informację zwrotną.


Praca z MYRO® skupia się na interaktywnych ćwiczeniach z prawdziwymi obiektami, na kontroli siły oraz na treningu z wykorzystaniem ekranu dotykowego. Korzyścią płynącą z używania oraz łączenia tych trzech modeli kontroli jest tożsamość z wykonywaniem czynności dnia codziennego. Połączenie to jest zauważalne w aplikacjach siły typu ciągnij-pchaj oraz aplikacjach ruchu z oraz bez wykorzystania rzeczywistych obiektów. Szczegółowa kontrola ruchu może być pogrupowana w umiejętności dużej motoryki, małej motoryki, ruchów rotacji, koordynacji oko-ręka oraz motorycznej koordynacji. MYRO® może być wykorzystywane zarówno w terapii indywidualnej jak i grupowej.

Właściwości:
  • MYRO® oferuje wiele możliwości dostosowania oraz przestrzeń do pracy dla więcej niż jednej osoby,
  • możliwość ćwiczeń unilateralnych oraz bilateralnych,
  • możliwość współpracy z DIEGO (zrobotyzowanym system do ćwiczeń kończyn górnych w odciążeniu),
  • MYRO® oferuje pełną dokumentację postępów terapii.

POPRAWA:

  • Precyzyjnych chwytów 
  • Motywacji 
  • Siły chwytu
  • Funkcji ramienia, nadgarstka i ręki

Interaktywny stół do terapii MYRO® jest zazwyczaj wykorzystywany w rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych. Grupą docelową są jednak nie tylko pacjenci neurologiczni, ale również ortopedyczni, pediatryczni z problemami kognitywnymi oraz motorycznymi. Duży, łatwo dostosowywalny do pacjenta ekran w połączeniu z oprogramowaniem tyroS oferuje szerokie możliwości, z różnymi kategoriami ćwiczeń oraz aplikacjami terapii. Ćwiczenia przeznaczone są między innymi dla osób z deficytami w funkcji ruchu, koncentracji, selektywnej uwagi, percepcji wzrokowo-przestrzennej oraz zdolności percepcyjno-przestrzennych.


Czy wiesz, że…?

Podobnie jak hiszpański malarz, rzeźbiarz i ceramik Joan Miró, nie można zaszufladkować naszego MYRO. Pełne różnorodności, wszechstronności, innowacyjności i kreatywności - MYRO nie sprawi, że staniesz się artystą z dnia na dzień, ale zmotywuje Cię do ćwiczeń jak mistrz.

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Myro

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Myro został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP