Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Tyromotion

Sprzęt tylko do profesjonalnego użytkowania

Odpowiednia intensywność i motywacja podczas treningu to trzy składowe „Tyroterapii”, które są wymagane, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty terapeutyczne w jak najkrótszym czasie, w sposób zorientowany na cel i motywację. W środowisku, w którym klasyczna terapia i najnowsza technologia wzajemnie się uzupełniają i wspierają, można uzyskać wysoce intensywny, skoncentrowany i zmotywowany trening.

Tyroterapia pomaga terapeutom i pacjentom robić właściwe rzeczy we właściwym czasie, niezależnie od miejsca, wskazania i etapu rehabilitacji. Co oznacza Tyroterapia dla pacjentów? Pozwala uciec na chwilę od codziennej rutyny terapeutycznej, poszerzyć horyzonty, intensywnie trenować, spróbować czegoś nowego, rozwijać ambicje, osiągać cele i cieszyć się terapią.

ZOBACZ KATALOG TYROMOTION!

TYROTERAPIA DLA WSZYSTKICH

 

Możliwości

Od wyposażenia małego gabinetu po dużą klinikę, od siły i koordynacji po równowagę i zdolność do chodzenia: nasze gabinety do terapii kończyn górnych i dolnych oferują maksymalnie elastyczne i wydajne rozwiązania, które są precyzyjnie dopasowane do wymagań danego obiektu.

Kończyny górne:

  • Proksymalnie
  • Dystalnie

Kończyny dolne:

  • Wytrzymałość
  • Reedukacja chodu

Wyświetl: Lista / Tabela
Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP