Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej

Producent: MediTouch
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 13.222.011
Dostępność: produkt dostępny

więcej informacji +48 32 401 0350

ArmTutor™ składa się z bezpiecznych, wygodnych, łatwych w użytkowaniu klamer z wbudowanymi czujnikami pozycji i prędkości, które precyzyjnie odtwarzają trójpłaszczyznowy ruch. ArmTutor™ posiada wbudowany ogranicznik ruchu, co umożliwia dokładne wyznaczenie dynamicznych i pasywnych zakresów ruchu wyprostu i zgięcia dla stawu. Oprogramowanie daje terapeucie obiektywną i ilościową informację na temat postępów leczenia. Informacja ta pozwala w pełni dostosować sesję ćwiczeniową do aktualnych zdolności ruchowych pacjenta i wyboru zarówno ruchu izolowanego jak i ruchów łączonych. 

Wykorzystując koncepcję sprzężenia zwrotnego system zapewnia pacjentowi dostosowanie intensywności aktywnych ćwiczeń do jego możliwości co prowadzi do szybkiego powrotu utraconych funkcji i poprawy jakości życia. 

 

 

Rozmiary: 350x140x60mm

Waga: 400g

Komunikacja: złącze USB

Sterownik: Windows HID

 

ArmTutor nadaje się dla osób lewo- i praworęcznych. Rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu urządzenie jest bardzo wszechstronne. Do ciała mocuje się je za pomocą wytrzymałych taśm Velcro. Aby zapobiegać rozwijaniu się bakterii, wkładki wykonano z wyjmowanej gąbki. 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP