Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem
Promocja

3D Tutor

Producent: MediTouch
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 13.222.012
Dostępność: produkt dostępny

3DTutor pozwala na terapię i analizę ruchów głowy, tułowia, barków, ramion, łokci, dłoni oraz biodra, kolana czy kostki. Dzięki swej uniwersalności pozwala na kompleksową terapię z precyzyjnymi danymi, z których korzystać może prowadzący rehabilitację terapeuta.

więcej informacji +48 32 401 0350

3DTutor pozwala na terapię i analizę ruchów głowy, tułowia, barków, ramion, łokci, dłoni oraz biodra, kolana czy kostki. Dzięki swej uniwersalności pozwala na kompleksową terapię z precyzyjnymi danymi, z których korzystać może prowadzący rehabilitację terapeuta.

 

System składa się z zakładanego bezprzewodowego czujnika ruchu oraz dedykowanego oprogramowania. Dane biomechaniczne przekazywane do komputera umożliwiają obiektywną analizę terapii i jej łatwe planowanie.

Koncepcja pracy z urządzeniem 3DTutor bazuje na kontrolowanych ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Czujnik umożliwia prowadzenie terapii na poziomie dostosowanym do każdego pacjenta, z wykorzystaniem gier które motywują do osiągania coraz lepszych wyników i określonych w programie celów. Gry zaprojektowano tak, aby mogły z nich korzystać osoby z różnymi schorzeniami neurologicznymi czy ortopedycznymi.

Program umożliwia klinicyście po pierwsze ocenę zaburzeń funkcji kończyn. Informacja ta jest zapisywana i dokumentowana, tak więc zawsze dostępny jest raport na temat postępów czynionych przez pacjenta. Informacje te można również przedstawiać innym terapeutom i specjalistom celem zapewnienia optymalizacji leczenia i uzyskania jak najlepszych wyników. Klinicysta może wybrać i dostosować grę oraz poziom trudności do zaburzeń występujących u pacjenta. Poziom trudności gry może być wybierany przez klinicystę lub automatycznie kontrolowany przez komputer, gdy ćwiczenia wykonywane przez pacjenta prowadzą do poprawy zakresu ruchów.

 

Wskazania do rehabilitacji z 3DTutor™:
 • rehabilitacja po udarze,
 • drżenie rąk,
 • spowolnienie ruchowe (m.in. w chorobie Parkinsona),
 • wzmacnianie siły mięśniowej (m.in. stwardnienie rozsiane),
 • mózgowe porażenie,
 • spastyczność, ataksja i atetoza,
 • rozwojowe zaburzenia koordynacji (dyspraksja, syndrom niezdarnego dziecka),
 • rehabilitacja po przeniesieniu ścięgna lub po doraźnym zespoleniu płytą metalową,
 • uszkodzenia tkanek miękkich,
 • ograniczony czynny zakres ruchomości,
 • działanie przeciwbólowe.

 

Oprogramowanie:
 • Program umożliwia rehabilitantowi ocenę uszkodzenia funkcji. Ta informacja jest zapisana na dysku, dzięki czemu możemy w każdej chwili uzyskać dane dotyczące postępu pacjenta. Informacje te mogą być również przekazywane innym specjalistom, w celu określenia czy rehabilitacja jest prowadzona w sposób optymalny, umożliwiając pacjentowi uzyskanie najlepszych z możliwych efektów leczenia. Terapeuta może wówczas wybrać i dostosować grę oraz jej poziom trudności do konkretnego pacjenta,
 • Szereg gier dla pacjenta pozwala dopasować program terapii do indywidualnych możliwości i potrzeb pacjenta,
 • Poziom gry może być dostosowany przez rehabilitanta, ale również przez sam komputer, gdy wyniki pacjenta świadczą o zwiększeniu się zakresu ruchomości,
 • Pacjent otrzymuje ruchowy, wizualny oraz dźwiękowy biofeedback, co uczy go rozumieć, planować oraz prowadzić ruchy tak, aby prawidłowo wykonać ćwiczenie,
 • System został tak zaprojektowany, aby zapewnić pacjentowi odpowiednią motywację oraz aby stawiać przed nim nowe wyzwania.

 

Dane techniczne:

Wymiary (dł. x szer. x wys.) [mm]: 54 x 42 x 16
Waga [g]: 30
Komunikacja: Bluetooth
Zasilanie: bateria 3,7V, 650mAh (Li-Po)
Czas działania [godz]: 6
Czas ładowania [min]: 75

 

Film prezentujący możliwości urządzenia 3DTutor

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

3D Tutor

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

3D Tutor został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP