Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Muzykoterapia dla bieżni Biodex Gait Trainer 3 - terapia wspomagana muzyką w połączeniu z technologią biofeedbacku

 

 

 

"Jak terapia wspomagana muzyką wpływa na rehabilitację

Osoby dotknięte wyniszczającą neuropatologią pozytywnie reagują na rytmiczne sygnalizacje słuchowe (RAC) i elementy muzyczne starannie dobrane w celu zwiększenia ruchu funkcjonalnego. Pokazano, że muzyka przyspiesza proces neuroplastyczności mózgu, reorganizując ścieżki nerwowe, aby pomóc pacjentom odzyskać funkcje motoryczne utracone w wyniku uszkodzenia mózgu lub choroby. Dopasowanie muzyki do pacjenta synchronizuje chód. Chodzenie można dopasować do rytmicznej sygnalizacji dźwiękowej, aby poprawić parametry czasowo-przestrzenne (prędkość kroku), specjalny chód (długość kroku) i odchylenia kroku w lewo / prawo (symetria kroków). Jakościowy komponent tego, co dzieje się pod kątem muzycznym, jest kwantyfikowany i dokumentowany przez komputer. Test początkowy, porównanie z danymi normatywnymi i wyniki po teście są więc zobiektywizowane..."

 

 

Pobierz całą ulotkę o muzykoterapii

 

 

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP