Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Terapia wspomagana muzyką w szpitalu Sheridan VA

 

"STUDIUM PRZYPADKU
Muzyka napędza postęp nauki chodu podczas jednej sesji terapeutycznej w przypadku niepełnego urazu rdzenia kręgowego

Szpital Sheridan VA

Od kwietnia 1922 roku Centrum Medyczne Sheridan VA leczy weteranów w Wyoming, którzy służyli naszemu krajowi. Ta posiadłość była niegdyś fortem wojskowym odłożonym przez prezydenta Williama McKinleya w 1898 r., ale obecnie w Sheridan VA rocznie leczy się około 12 500 Weteranów. Pacjent Les Smith rehabilituje się z powodu niepełnego urazu rdzenia kręgowego (SCI –Spina Cord Injury). David Wilcox, pedagog kliniczny z firmy Biodex, miał przyjemność współpracować z Lesem i dr. Josephem Hagym z DPT. Korzystając z bieżni do nauki chodu Gait Trainer 3 z modułem muzykoterapii, pacjent dokonał znacznej poprawy w ciągu jednej sesji terapeutycznej..."

 

 

Pobierz cały artykuł w PDF

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP