Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Leg Tutor - Kompleksowy system do rehabilitacji kończyn z biofeedbackiem

Producent: MediTouch
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 18.692.008
Dostępność: produkt dostępny

LegTutor – nowoczesne podejście do rehabilitacji kończyny dolnej. Pozwala wykorzystać zalety telerehabilitacji oraz precyzyjnych czujników położenia i ruchu

więcej informacji +48 32 401 0350

LegTutor został zaprojektowany aby umożliwić funkcjonalną rehabilitację kończyny dolnej. System ten składa się z ergonomicznej „opaski” na nogę, łatwych i wygodnych w użytkowaniu klamr z wbudowanymi czujnikami pozycji i prędkości (precyzyjnie odtwarzają trójpłaszczyznowy ruch w kolanie i biodrze) oraz dedykowanego oprogramowania komputerowego.

LegTutor pozwala na szereg ustawień funkcji biomechanicznych – prędkości, pasywnego i aktywnego zasięgu ruchu oraz jego analizy. Wykonywanemu ruchowi towarzyszy obiektywny zbiór danych z terapii. LegTutor posiada wbudowany ogranicznik ruchu, co umożliwia dokładne wyznaczenie dynamicznych i pasywnych zakresów ruchu wyprostu i zgięcia dla stawów.

Terapia przy użyciu LegTutora bazuje na wykonywaniu kontrolowanych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Urządzenie pozwala przeprowadzać terapię w dostosowanym do pacjenta stopniu trudności z wizualnym feedbackiem w czasie rzeczywistym. Terapia na LegTutorze zaprojektowana jest w oparciu o gry, które zachęcają pacjenta do poprawiania swoich wyników oraz osiągania założonych celów. Gry te nadają się dla szerokiego grona pacjentów neurologicznych i ortopedycznych.

Oprogramowanie daje terapeucie obiektywną i ilościową informację na temat postępów leczenia. Informacja ta pozwala w pełni dostosować sesję ćwiczeniową do aktualnych zdolności ruchowych pacjenta i wyboru zarówno ruchu izolowanego jak i ruchów łączonych. Wykorzystując koncepcję sprzężenia zwrotnego system zapewnia pacjentowi dostosowanie intensywności aktywnych ćwiczeń do jego możliwości co prowadzi do szybkiego powrotu utraconych funkcji i poprawy jakości życia.

Wskazane zastosowanie:

 • uszkodzenia i choroby ortopedyczne,
 • urazy rdzenia kręgowego,
 • udary,
 • urazy głowy,
 • uszkodzenia nerwów obwodowych
 • np. Uszkodzenie splotu ramiennego,
 • stwardnienie rozsiane,
 • choroba Parkinsona,
 • mózgowe Porażenie Dziecięce,
 • stany po operacjach (ACL, endoprotezy itp.),
 • osłabienie mięśni,
 • oparzenia.

LegTutor – urządzenie dostarczane jest w wygodnej eleganckiej walizce

 

 

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

Leg Tutor - Kompleksowy system do rehabilitacji kończyn z biofeedbackiem

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Leg Tutor - Kompleksowy system do rehabilitacji kończyn z biofeedbackiem został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia