Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

T-NP/E Natrysk płaszczowy

Producent: Technomex
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 01.501.031
Dostępność: produkt dostępny

Natrysk płaszczowy T-NP/E

Cena brutto: 18,809.99 zł
Cena netto: 17,416.66 zł
 
więcej informacji +48 32 401 0350

Natrysk płaszczowy T-NP/E to urządzenie wykorzystujące temperaturę i czynnik mechaniczny (masujący) strumienia wody.Temperatura w trakcie zabiegu kontrolowana jest przez termomieszalnik. Sterownik elektryczny umożliwa kontrolę pracy natrysku w sposób automatyczny (ustawienie temperatury, czasu trwania cykli zimna-ciepła woda i całego zabiegu) za pomocą pulpitu sterowania. Natrysk wykonany jest z chromowanych rur mosiężnych, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wersji z rurami ze stali nierdzewnej.

 

Akcesoria w standardzie T-NP:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr kat. – 19.903.001

 


Dane techniczne:

 Długość: 410 mm  Szerokość: 680 mm  Wysokość: 810 mm

Funkcjonalność

Cała hydroterapia produkowana w naszej firmie może być dopasowana do Państwa wymagań. Dotyczy to m.in. doposażenia w standardowe i ponadstandardowe systemy, zmian w ilościach dysz czy ich łączeniu w sekcje wedle Państwa upodobań. W przypadku chęci dostosowania wanny do swoich wymagań, prosimy o kontakt z naszym biurem. 
Wszystkie wanny firmy Technomex posiadają 3 lata gwarancji z profesjonalną obsługą serwisową. 

Akcesoria i kolorystyka

Kolorystyka urządzeń produkowanych przez firmę Technomex jest zgodna z paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach (wewnętrzny – misa, zewnętrzny – obudowa). Poniższa lista kolorów jest listą standardową, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.


Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia. Uwaga – w celu właściwego dopasowania do wymagań pomieszczeń oraz ułatwienia obsługi wanny istnieje możliwość wyboru strony urządzenia po której ma zostać zamontowany włącznik.

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

T-NP/E Natrysk płaszczowy

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

T-NP/E Natrysk płaszczowy został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP