Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

SONICATOR PLUS 992 - Aparat do elektroterapii oraz terapii ultradźwiękowej

0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 03.905.010
Dostępność: produkt dostępny

Aparat do elektroterapii oraz terapii ultradźwiękowej SONICATOR PLUS 992

więcej informacji +48 32 401 0350

Sonicator plus 992 - elektroterapia oraz ultradźwięki

 

Aparat do elektroterapii oraz terapii ultradźwiękowej SONICATOR PLUS 992

SONICATOR PLUS 992 - Sterowany mikroprocesorem aparat do terapii prądami, ultradźwiękami oraz terapii skojarzonej. Aparat umożliwia przeprowadzenie trzech w pełni niezależnych zabiegów. Czytelny, wygodny w obsłudze panel pozwala na szybki wybór parametrów zabiegowych.

Aparat do terapii ultradźwiękowej generuje 3 częstotliwości robocze: 1, 3.2 i 3.3 MHz. Istnieje możliwość pracy ciągłej i impulsowej (20 i 50 % cyklu roboczego). Aparat automatycznie dostraja się do pracującej głowicy. Istnieje możliwość pracy głowicy w środowisku wodnym. W przypadku braku sprzęgania aparat emituje sygnał świetlny, a następnie dźwiękowy.

Aparat generuje prądy średniej i niskiej częstotliwości, a poprzez wybór trybu modulacji amplitudy prądu ma możliwość wykonania zabiegu tonolizy

 

W trybie elektroterapii można wybrać następujące rodzaje prądów:

 • Prądy średniej częstotliwości wg. Nemec’a (czteropolowe) - o kształcie sinusoidalnym z możliwością modulacji częstotliwości fali nośnej w zakresie 1-250 Hz.
 • Prąd średniej częstotliwości premodulowany (dwupolowy) o częstotliwości podstawowej 4000 Hz o modulacji fali nośnej w zakresie 1-250 Hz.
 • Prąd TENS (dwukierunkowy symetryczny impuls prostokątny z możliwością regulacji czasu trwania impulsu (ti) i regulacji częstotliwości w zakresie: 1-120Hz).
 • Prąd Kotz'a - prąd średniej częstotliwości o parametrze 2500Hz modulowany do niskiej częstotliwości od 50 do 80Hz o różnym zastosowaniu, np. wzmacniającym, rekrutującym włókna mięśniowe, stymulującym naprzemiennie dwie przeciwstawne grupy mięśniowe tzw. tonoliza.
 • Prąd stosowany do stymulacji wysokonapięciowej (HV), o maks. napięciu 500V i natężeniu do 120p/s, o zakresie częstotliwości 1-250Hz.
 • Mikroprądy – impulsy prostokątne jedno lub dwufazowe o częstotliwości 0,5-500Hz, czas trwania impulsu 1-1000ms.
 • Prąd niskiej częstotliwości prostokątny jedno lub dwukierunkowy o zakresie częstotliwości 0,5-500Hz.

W standardowym wyposażeniu znajduje się dwuczęstotliwościowa głowica 5 cm2 (1 i 3,2 MHz).

Opcjonalnie dostępne są następujące głowice:

 • 1 MHz - głowica 10 cm2.

3.3 MHz - głowica 1 cm2.

 

Możliwość modulacji amplitudy:

 • Tryb ciągły (brak modulacji amplitudy, stała aplikacja wybranej opcji prądowej).
 • Tryb przerywany (możliwość ustalenia czasu stymulacji i czasu przerwy, czasu narastania modulacji, czasu opadania modulacji).
 • Tryb naprzemienny wykorzystywany w stymulacji dwuobwodowej antagonistycznych grup mięśniowych (stymulacja podawana jest zmiennie pomiędzy kanałami 1 i 2 z 1s narastania i opadania modulacji. Opcja ta może być łączona z modulacją udarową.

W wyposażeniu standardowym znajdziecie Państwo komplet akcesorii (elektrody o różnych rozmiarach, podkłady do elektrod, pasy do mocowania elektrod, kable do elektrod, głowicę ultradźwiękową 5cm2/ pracująca na częstotliwościach 1 i 3,2 MHz, kabel do głowicy, kabel zasilający, żel do ultradźwięków, instrukcja obsługi).

 

Dane techniczne:

Wymiary

12x36x25cm

Waga

4 kg

 

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

SONICATOR PLUS 992 - Aparat do elektroterapii oraz terapii ultradźwiękowej

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

SONICATOR PLUS 992 - Aparat do elektroterapii oraz terapii ultradźwiękowej został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP