Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

6D Action - aparat do masażu podciśnieniowego

Producent: 6D Action
0 opinie | Dodaj opinię

Nr katalogowy: 11.811.001
Dostępność: produkt dostępny

więcej informacji +48 32 401 0350

6D Action - aparat do masażu podciśnieniowego

SYSTEM TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ 

 

Urządzenie 6D Action jest oparte na technologii podciśnienia lub próżniowej i może być wykorzystywane jako pomoc w fizjoterapii i terapii drenażem limfatycznym. 
Urządzenie 6D Action oparte na technologii próżniowej umożliwia ciągłe zasysanie, a także pulsujące zasysanie próżniowe. Zestaw urządzenia obejmuje jednostkę główną sterującą, przewód podciśnieniowy z filtrem, 6 głowic zabiegowych w różnych rozmiarach, głowicę zabiegowa z wypustkami oraz filtrem, kabel zasilający oraz torbę transportową. 

Parametry techniczne: 

Podciśnienie: 0 – 300 mm Hg (± 10 – 15%). Pulsacja: 0.1 – 3.0 s (± 10 – 15%). 
Wymiary: 18 x 26 x 19 cm. 
Waga: 4.6 kg. 
Wymagania dotyczące zasilania: 220 VAC, %0 Hz, 90 VA CE, EMC: 2014/30/EU oraz LVD: 2014/35/EU. 

Zawartość zestawu urządzenia 6D Action: 

1. Jednostka główna sterująca.
2. Przewód podciśnieniowy z filtrem.
3. Głowica zabiegowe x 6 sztuk (o średnicy: 25 mm, 30 mm, 35 mm, 45 mm, 65 mm oraz 85 mm).
4. Głowica zabiegowa z wypustkami + filtr (o średnicy: 75 mm).
5. Kabel zasilający.
6. Torba transportowa.
 
Sześciowymiarowe leczenie z wykorzystaniem urządzenia 6D Action dla fizjoterapii, terapii limfatycznej oraz aktywnej samo pielęgnacji
 
Trzy tryby aplikacji z wykorzystaniem urządzenia 6D Action: 

1. Pulsacyjna technika zabiegowa.
W tej technice zabiegowej elektroda przyssawkowa (przyssawka) pulsuje w jednym miejscu. Zalecamy minimum trzy (3) impulsy w jednym miejscu, a następnie przesuwać przyssawkę do przodu o 1/3 - 2/3 odległości od średnicy przyssawki. 
2. Technika zabiegowa z podnoszeniem i przekręcaniem. Zgodnie z tą techniką elektroda przyssawkowa (przyssawka) jest unoszona i skręcana albo za pomocą pulsacji albo ciągłego trybu zasysania. 
3. Technika zabiegowa ślizgowa.
Zgodnie z tą techniką przyssawka przesuwa się po tkance skórnej. Kierunek jest z dystalnego do centralnego. Przy ślizganiu można używać linii prostych lub krzywych w kształcie litery S lub kombinacji. Do ślizgania można użyć zwykłych przyssawek lub przyssawki z rolkami, z pulsacją lub ciągłym trybem zasysania. Przy pulsacji można użyć wyższych ustawień ciśnienia do ślizgania. Aby korzystać z trybu ciągłego zasysania do ślizgania, poziom ciśnienia należy ustawić na odpowiednim niższym poziomie. Dzięki tej regulacji przyssawka łatwo przesuwa się po skórze i terapia jest przyjemna. Ślizganie może być łatwiejsze i bardziej skuteczne w następujący sposób: naciśnij i rozciągnij tkankę drugą ręką w kierunku przeciwnym do kierunku ślizgania. 
 
Ogólne wytyczne:
 
1. Ciśnienie można regulować od bardzo łagodnego do silnego ssania. Najwyższy poziom to 300 mmHg. Nacisk należy dobierać tak, aby skóra była uniesiona, ale nie powodowała bólu ani podrażnienia. Ogólnie rzecz biorąc, leczenie wydaje się łagodne, ale nadal jest skuteczne i przyjemne. 
2. Częstotliwość pulsacji można wybrać w zakresie od 0,1 sekundy do 3 sekund. Około jedna sekunda interwałów jest najbardziej odpowiednia i najczęściej stosowana w przypadku różnych zabiegów. 
3. Zalecamy używanie jak największej przyssawki, która jest odpowiednia dla leczonego obszaru. W ten sposób większy obszar może być poddawany zabiegowi w jednym czasie. 
4. Zalecamy stosowanie przyssawki z wypustkami (rolkami) do większych grup mięśniowych stóp oraz tułowia
5.Obowiązują wszystkie przeciwwskazania do prowadzenia fizjoterapii, zabiegów limfatycznych, masażu i dbania o własne zdrowie. Jeśli nie masz pewności co do przydatności urządzenia do danego zabiegu, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia. 
 
W zakładce POBIERZ ulotka do pobrania oraz więcej informacji.
 

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ FILMIKÓW INSTRUKTAŻOWYCH

Zdobądź środki na zakup

Opinie (0)

Dodaj opinię

Zła           Dobra
Nasi partnerzy
Zamknij

Zadaj pytanie o produkt

6D Action - aparat do masażu podciśnieniowego

Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

6D Action - aparat do masażu podciśnieniowego został dodany do Twojego koszyka.

Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP