Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Zdrowie mózgu w dobie Covid 19 i później

  • Data
22 października 2020 opublikowane w Wydarzenia

Koronawirus Covid-19 zwiększył potrzebę zadbania o kondycję mózgu i jego wpływu na funkcje kognitywne i fizyczne, w tym upadki często występujące w naszym starzejącym się społeczeństwie.

Zapraszamy do dołączenia do spotkania z renomowanym trenerem dobrej kondycji mózgu  i ekspertem w dziedzinie neurologii, Ryana Glatta, w pierwszej części naszej serii Zdrowie mózgu w dobie Covid 19 i później.

Dowiedz się jak stworzyć i wdrożyć wysoce skuteczny program zdrowia mózgu wśród aktywnie starzejącej się części społeczeństwa wykorzystując dodatkowe ćwiczenia kognitywno-motoryczne.

Podczas tego webinaru dowiesz się o korzyściach płynących z multimodalnego programu ćwiczeń dla zdrowia mózgu, nauce stojącej za treningiem poznawczo-motorycznym oraz łatwych do wdrożenia pomysłach, aby zacząć włączać te koncepcje do ustrukturyzowanego i skutecznego programu zdrowia mózgu wśród osób chcących starzeć się w sposób aktywny.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu! Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo, nadal możesz zarejestrować się i otrzymać nagraną wersję tej sesji.

 

Serdecznie zapraszamy,
Zespół SMARTfit oraz Technomex

 

Dołącz do webinaru na żywo,
29.10.2020 o godzinie 17:00

 

 

Prowadzący webinar, eksperta ds. zdrowia mózgu – Rayan Glatt

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP