Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Szkolenie Proxomed w Łodzi

  • Data
16 kwietnia 2013 opublikowane w Wydarzenia

Nasi pracownicy uczestniczyli w prezentacji i szkoleniu z urządzeń tergumed 700 w łódzkim Centrum Medycznym FMC szkoląc się z urządzeń niemieckiej firmy Proxomed

Niemiecka firma Proxomed obecna jest na światowych rynkach od wielu lat, sukcesywnie wprowadzając coraz bardziej nowoczesne urządzenia.
Do naszej oferty wchodzi najnowsza edycja zestawu tergumed 700. Z tej okazji zaprosiliśmy do Polski Andreasa Rookera, Dyrektora Sprzedaży na Rynkach Zagranicznych w Proxomedzie. Kilkugodzinne szkolenie zakończyliśmy praktyczną prezentacją działania urządzenia na pacjentce, która ma uszkodzone kręgi szyjne w wyniku wypadku samochodowego.

Spotkanie odbyło się w niedziele w łódzkim Centrum Medycznym FMC, które udostępnił nam Pan prof. dr hab. n. med. Jarosław Fabiś. FMC zakupiło zestaw urządzeń tergumed 700 i aktywnie z niego korzysta, co niezmiernie nas cieszy.
Po szkoleniu na panelu dyskusyjnym Pan Andreas przedstawił nam wizję i doświadczenia firmy Proxomed w rozwoju linii tergumed oraz pozostałych produktów firmy Proxomed.

 

Andreas Rooker, Head of International Sales z Proxomedu

 

SmartPanel - dotykowy interfejs dla pacjenta oraz lekarza ułatwiający pracę z urządzeniami oraz podający feedback w czasie rzeczywistym.

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia