Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Ruch w tle: Stosowanie testów poznawczych i podwójnych zadań w celu torowania i wdrożenia ścieżki prowadzącej do automatyzmów

 • Data
12 listopada 2020 opublikowane w Wydarzenia

Webinar: Ruch w tle: Stosowanie testów poznawczych i podwójnych zadań w celu torowania i wdrożenia ścieżki prowadzącej do automatyzmów

Jeśli zajmujesz się poprawą sprawności fizycznej i poznawczej związanej z aktywnym starzeniem się, fizjoterapią , terapią zajęciową , życiem seniorów, fitnessem, treningiem sportowym, rehabilitacją po wstrząśnięciu mózgu, rehabilitacją neurologiczną, łagodnymi zaburzeniami poznawczymi (MCI), demencją, chorobą Parkinsona, autyzmem i nie tylko, dołącz do renomowanych specjalistów rehabilitacji neurologicznej  Mike’a Studera i dr Rob’a Winninghama z Western Oregon University, ekspertów           w dziedzinie dwuzadaniowości, w trakcie kolejnej, drugiej części webinarów z naszej serii pt. „Zdrowie mózgu w dobie Covid 19 i później”

W czasie webinaru na żywo pt. „Ruch w tle: Stosowanie testów poznawczych i podwójnych zadań w celu torowania i wdrożenia ścieżki prowadzącej do automatyzmów”,  Mike i Rob, omówią testy i trening dwuzadaniowy, dlaczego daje on lepsze wyniki kliniczne zarówno kognitywnej jak i fizycznej kondycji oraz odniosą się do tego jak wpłynął on na poprawę stanu początkowego.

Dowiedz się:

 • W jaki sposób trening dwuzadaniowy stawia wyzwania poprzez:
  - interakcję z wykorzystaniem dotyku, rzucania, kopania i stukania osobom o różnych poziomie mobilności,
  - rozpoznawanie wizualne, obliczenia i literowanie/rotację mentalną
  - zwiększenie ilości podejmowanych decyzji,
  - rozproszenie uwagi.
 • O potrzebie  automatyzacji ruchu (przeniesienie funkcji ruchowych na drugi plan) oraz śledzenia postępów  procesów automatyzacji ruchu.
 • W jaki sposób śledzenie wyników testów dwuzadaniowych pozwala ocenić kondycje kognitywną i ruchową z utrzymaniem standardów świata nauki, co pozwala na dokumentację i UZASADNIENIE swoich decyzji.

 

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu! Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo, nadal możesz zarejestrować się i otrzymać nagraną wersję tej sesji.

 

Serdecznie zapraszamy,
Zespół SMARTfit oraz Technomex

 

Dołącz do webinaru na żywo,
17.11.2020 o godzinie 14:00

 

 

Prowadzący webinar, renomowany fizjoterapeuta neurologiczny w dziedzinie dwuzadaniowości – Mike Studer

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

 

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP