Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Program dofinansowania Polkard 2013

  • Data
01 czerwca 2013 opublikowane w Nowości

Przygotowaliśmy gotową ofertę na POLKARD 2013 - tylko 15% wkładu własnego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w "Narodowym Programie Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego na lata 2013 – 2016 POLKARD", który organizuje po raz kolejny Ministerstwo Zdrowia Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 


Poniżej znajdziecie Państwo naszą gotową propozycję ofertową dla zadania "Zakup aparatury medycznej dla oddziałów rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu". Produkty, które proponujemy mieszczą się w wymogach Ministerstwa, dzięki czemu otrzymanie dofinansowania może być dla Państwa znacznie bardziej prawdopodobne.

Warto spróbować, wkład własny to tylko 15% całej ceny! Termin mija już 18 czerwca. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, pomogą Oni zarówno w sprawach proceduralnych, jak i przybliżą oferowany sprzęt.

 

Zapraszamy do pobrania oferty!

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia