Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Polkard 2015

  • Data
02 lipca 2015 opublikowane w Finansowanie

Ruszył program dofinansowań POLKARD!

Zapraszamy do zapoznania się z gotową ofertą pod tegoroczny program POLKARD.

 

Celem programu jest zmniejszenie różnic w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej spowodowanych uwarunkowaniami sprzętowymi oraz kontynuowanie dotychczasowych podstawowych działań ukierunkowanych na zmniejszenie zachorowalności i umieralności na choroby układu krążenia, a także ograniczenie skutków ekonomicznych niepełnosprawności i przedwczesnej umieralności.

 

Zakres finansowania programu ze środków Ministerstwa Zdrowia (wydatki majątkowe) w dziedzinie neurologii obejmuje następujący sprzęt:

  • (1) interaktywne urządzenie wspomagające mechaniczne odtwarzanie funkcji ruchowych kończyny górnej w warunkach rzeczywistości wirtualnej i sprzężenia zwrotnego,
  • (2) oprogramowanie do interaktywnej terapii ruchowej chorych z dysfunkcją kończyny dolnej i/lub górnej za pomocą wizyjnej rzeczywistości wirtualnej i czujników ruchu,
  • (3) dynamiczny system odciążający do nauki chodzenia,
  • (4) urządzenie do ćwiczeń kończyny górnej z różnymi stopniami jej mechanicznego odciążenia,
  • (5) zestaw dynamicznych ortez wspomagających ruch dłoni niedowładnej,
  • (6) bieżnia ruchoma z regulowanym kątem nachylenia.

 

W odpowiedzi na duże Państwa zainteresowanie odnośnie skorzystania z programu POLKARD i zakupu urządzeń w jego ramach, firma TECHNOMEX przygotowała specjalną ofertę dla placówek, które ubiegają się o dofinansowanie z POLKARD-u.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzętu. W celu uzyskania szczegółowych informacji i pomocy w przygotowaniach do udziału w programie POLKARD, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony regiony.technomex.pl gdzie znajdą Państwo telefon do swojego Przedstawiciela Handlowego bądź kontaktu z Działem Handlowym: 32 40 10 350. Więcej informacji na stronie MZ.


Kolejny raz wkład własny to tylko 15%, a w roku 2015 mamy aż 6 zakresów tematycznych, w których możemy zakupić sprzęt. Warto korzystać! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i precyzowania zapytań z naszymi Handlowcami. Termin upływa już 16 lipca!


 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP