Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Podsumowanie Targów w Łodzi

  • Data
23 września 2014 opublikowane w Wydarzenia

Technomex wyraźnie zaznaczył swą obecność!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym za zainteresowanie stoiskiem oraz ofertą firmy Technomex podczas 22 Międzynarodowych Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego, które odbyły się w Łodzi w dniach 18-20 września. Odświeżona wanna TOLEDO, ogromna liczba zaawansowanych urządzeń do terapii ręki (zapraszamy na stronę poświęconą tej tematyce! www.neuroreedukacja.pl) oraz dwa egzoszkielety i pozostały sprzęt rehabilitacyjny przyciągnęły mnóstwo oczu oraz wywołały ogrom pytań. Już w dniu dzisiejszym wszystkim tym, którzy wyrazili zainteresowanie wyślemy indywidualne oferty.

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które pokazują w wielkim skrócie jak wyglądały te trzy dni, które było nam dane spędzić razem z Państwem w Hali Expo w Łodzi. Zapraszamy już za rok!

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP