Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

NOVA - przenośna hipertermia

 • Data
22 lutego 2018 opublikowane w Nowości

Kontrolowana stymulacja termiczna do celów terapeutycznych

Nova

 

Nova to system, który rewolucjonizuje koncepcję hipertermii. Opierając się na podstawowych założeniach metodologii przegrzania tkanek, możliwości terapeutycznego działania termicznego na układ mięśniowo-szkieletowy przy jednoczesnej kontroli głębokości pracy  i intensywności , powstała całkowicie nowa technologa.

DCC (Dual Concentric Conductor) zapewnia innowacyjne oprogramowanie, kompaktowe wymiary, łatwość transportu i 10-calowy kolorowy dotyk ekran wprowadzając pojęcie Hipertermia 2.0, odcinając się od przeszłości.


Różnica przeszłością i przyszłością diatermii

Narzędzie jest kompaktowe i łatwe w transporcie, zostało stworzone z myślą o prostym i ciągłym użytkowaniu. Nowoczesny design sprawia, że jest ergonomiczna i atrakcyjna. Zgodność z kryteriami bezpieczeństwa gwarantuje zniesienie ryzyka pracy dla operatora i pacjenta w odniesieniu do norm.

Szeroki kolorowy ekran dotykowy pozwala w prosty sposób wykonać sterowane, automatyczne zabiegi bez ograniczeń w interakcji urządzenie-operator, aby zapewnić maksymalną skuteczność interwencji.

Innowacyjne tryby konfiguracji rozszerzają zasięg i wskazania terapeutyczne. Sekcja biblioteki i narzędzia symulacyjne dostępne w oprogramowaniu urządzenia upraszczają proces uczenia się operatora, minimalizują ryzyko nietrafionych parametrów, zwiększając skuteczność terapii.

 

Wskazania terapeutyczne

Tysiące zabiegów potwierdziło skuteczność hipertermicznej stymulacji zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, zarówno traumatycznych, jak i zwyrodnieniowych.

Specyfika pracy na urządzeniu i pełna kontrola energii pracy sprawiają, że jest to najlepsza opcja terapii również zaburzeń związanych ze sportem i urazów mięśni.

Wzrost temperatury jest głęboki, intensywny, ukierunkowany i kontrolowany, przyspieszając rekonwalescencję i zwiększenie zakresu ruchu.


Efekt terapeutyczny

Dostarczona energia oddziałuje z tkanką  wywołując zarówno typowe jak i unikalne efekty hipertermicznej stymulacji. Efekt "niszczenia" uszkodzonych komórek uwalnia czynniki wzrostu, które stanowią bodziec regeneracyjny i reparacyjny.

Miejscowa hiperwaskularyzacja zwiększa produkcję metabolitów i usuwa katabolity

i wysięki.

Znaczące rozszerzenie naczyń krwionośnych wydłuża czas kontaktu ścian naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, zwiększa liczbę i szybkość przemian chemicznych i biochemicznych, determinując znaczący wzrost metabolizmu i utlenienia tkanek.

Silny wzrost termiczny wzmacnia połączenie oraz plastyczność tkanki łącznej i ścięgnistej, wspomagając w odzyskaniu zakresu ruchomości bez ból.


Właściwości NOVA:

 • Głęboko kontrolowana diatermia
 • Automatyczna konfiguracja dla każdej patologii
 • Automatyczna konfiguracja dla każdego rodzaju tkanki
 • Głębokie skanowanie
 • Leczenie z częstotliwością
 • Udowodniona skuteczność terapeutyczna - wiele badań i tysiące zabiegów
 • Niezależny operator: jego obecność nie jest wymagana podczas terapii,
 • powtarzalny wynik terapeutyczny  
 • Bezpieczeństwo pacjenta i operatora
 • Minimalne wymiary i waga (łatwy transport)
 • Rentowność inwestycji - bez materiałów eksploatacyjnych
Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia