Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Kontraktowanie z NFZ

  • Data
02 czerwca 2014

Przypominamy o zbliżających się terminach kontraktowania z Narodowym Funduszem Zdrowia. Proponujemy Państwu gotowy zestaw urządzeń. Istnieje także możliwość zakupu oddzielnie. Polecamy kontakt z Państwa Przedstawicielem Regionalnym: http://regiony.technomex.pl

 

 

Zbliża się kontraktowanie z NFZ! Pamiętaj, przygotuj się, zdobądź dodatkowe punkty

 

 

LP50 Laser Biostymulacyjny
Przenośny laser z wygodną walizką transportowa, w komplecie ze stojakiem zabiegowym oraz dwoma parami okularów - dla pacjenta i dla terapeuty. Moc w szczycie to 75W, wielkość wiązki 1cm kwadratowy, fala o długości 905 nm.

Firing EVO Aparat do elektroterapii
Dwa niezalezne kanały, pełen zakres prądów, również galwanizacja, automatyczne wyznaczanie krzywej IT, predefiniowane parametry zabiegowe oraz możliwość zapisu własnych zabiegów, niezależna regulacja prądów w obu kanałach. W komplecie z całym niezbędnym wyposażeniem.

US10 Aparat do terapii ultradźwiękowej
Wodoszczelna, ergonomiczna głowica o powierzchni 5cm2 (1MHz), realny pomiar czasu zabiegu, gotowe programy terapeutyczne, modyfikowalny program dowolny. Możliwość współpracy z aparatami do elektroterapii i terapii podciśnieniowej. Dostępny także w wersji zasilanej bateryjnie! 

US13 Aparat do terapii ultradźwiękowej
Wodoszczelna, ergonomiczna głowica o powierzchni 5cm2 (1MHz), realny pomiar czasu zabiegu, gotowe programy terapeutyczne, modyfikowalny program dowolny, niska waga oraz współpraca z dwoma głowicami równocześnie. Możliwość połączenia z aparatami do elektroterapii i terapii podciśnieniowej.

Magneto BOX Aparat do magnetoterapii
Stymulacja od 1 do 750 Hz, bank gotowych programów terapeutycznych oraz możliwość wprowadzania swoich parametrów. W zestawie z płaskimi aplikatorami o średnicy 7,5cm o maksymalnej indukcji 160Ga, kompletem przewodów oraz pasami do mocowania aplikatorów. W komplecie funkcjonalna walizka transportowa.

1114T Wirówka do kończyn górnych
20 litrów pojemności, manualny system napełaniania, prysznic ręczny oraz napowietrzenie wody. Wanna z masażem prowadoznym za pomocą 4 dysz z regulacją kierunku wypływu strumienia wody montownaych na ścianie wanny. Niewielkie wymiary i pojemność czynią ją bardzo ekonomicznym wyborem do placówki. Wannę można doposażyć o szereg zaawansowanych systemów, w tym elektroniczny panel sterowania czy system dezynfekcji.

1110T Wirówka do kończyn dolnych
Masaż 4 dyszami z regulacją kierunku wypłwu strumienia wody okolic stopy, stawów skokowych i podudzi. Niewielkie gabaryty i pojemność (40 litrów) sprawiają, że jest to doskonała od strony użytkowej i ekonomicznej wirówka do kończyn dolnych. Model "T" wyposażony jest w prysznic ręczny i bierny masaż perełkowy oraz ręczny system napełniania i kontroli wody. Wannę można doposażyć o szereg zaawansowanych systemów, w tym elektroniczny panel sterowania czy system dezynfekcji. 

Autotherm 390 Diatermia krótkofalowa
Przenośna diatermia do terapii polem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości, może pracować w trybie ciągłym i impulsowym. W standardzie posiada 2 gumowe aplikatory kondensatorowe, 6 podkładów filcowych, 2 bawełniane osłony oraz 2 tasmy elastyczne. Prosta obsługa i czytelny panel sterujący wraz z szeroką gamą dostępnych akcesoriów tworzą z tego urządzenia doskonałą inwestycję w rozwój placówki.  

OPAL Stół rehabilitacyjny
Stabilna konstrukcja o dwuczęściowym leżysku regulowana wysokiej jakości elektrycznym podnośnikiem, wytrzymała tapicerka oraz zagłówek regulowany za pomocą sprężyny gazowej - główne atuty wytrzymałego stołu rehabilitacyjnego Opal. W przypadku chęci doposażenia stołu bądź zmiany konstrukcyjne - prosimy o kontakt z biurem.

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia
SKLEP