Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

Kontraktowanie "FIZJOTERAPIA DOMOWA" woj. Wielkopolskim ruszyło

  • Data
26 października 2017 opublikowane w Finansowanie

Termin składania już ruszył !

KONTRAKTOWANIE FIZJOTERAPIA DOMOWA województwo wielkopolskie

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłasza postępowania prowadzone w trybie konkursu ofert o zawarcie umów na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: rehabilitacja lecznicza, w zakresie: fizjoterapia domowa.

Oferty należy składać od poniedziałku do piątku w godz. 8–16, w POZNAŃ, ul. GRUNWALDZKA 158 do dnia 06-11-2017

Przypominamy o kolejnym podejściu do kontraktowania w rodzaju rehabilitacja lecznicza! Zaloguj się do Portalu Konkursowego już dziś, zapewnij sobie sprzęt zanim będzie za późno!


Zamawianie przedmiotów pod kontraktowanie z Narodowym Funduszem Zdrowia najlepiej ustalać ze swoim Opiekunem Handlowym (regiony.technomex.pl) - podpowie On co jest najważniejsze i zapewni dostawę na czas! Prosimy o planowanie zakupów z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie towarowe.


Komunikaty oddziałów NFZ:
Kontraktowanie 2017 - rehabilitacja - szybko dostępny sprzęt:

Skontaktuj się z Przedstawicielem, zapytaj o specjalny rabat na kontraktowanie 2017! Interesują Cię inne sprzęty? Skontaktuj się z nami - określimy dla nich terminy realizacji.

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia